PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=670340}
8,4 6 251
ocen
8,4 10 1 6251
Wentworth. Więzienie dla kobiet
powrót do forum serialu Wentworth. Więzienie dla kobiet

To się kurde ogląda! Jest klimat!

Lucy_Bell

Hej, gdzie obejrzeć 1 odcinek 6 sezonu? :) szukam wszędzie i nie mogę znaleźć.

mbar95

Na alltube tyle że chyba bez napisów jeszcze.

Smelly_Cat

z napisami :)
dobry odcinek.

ocenił(a) serial na 10
Qdom

Ten serial potrzebował świeżości. Też mi się podobał pierwszy odc 6go sezonu. Dzisiaj drugi, podobno się będzie działo :D <3

gosialee2

Ciekawe wątki, jedynie SPOILER "zlamanie" hasła przez Stewarta u naczelniczki było daremne i naciągane.

Qdom

Mocno mieszane uczucia po 3 odcinkach, zwłaszcza po 3cim. Historia Frankie totalnie nierealna ale nie chce spojlerować. Z tym złamaniem hasła przez Stewarta, to mógł znać hasło ze względu na słabość Very do niego. Mocno naginała i łamała przepisy wcześniej. Ale się nie upieram. Jeśli faktycznie, tak po prostu złamał hasło z tzw. "dupy", to rzeczywiście może przybić piątkę z Frankie, która 2 dni przetrwała w takich, a nie innych warunkach w takim , a nie innym stanie.. I ta akcja Soni pod prysznicem... No komą wyrachowana psychopatka i takie coś? Niekonsekwentne poprowadzenie postaci.
Na plus wprowadzenie aktorek POC czyli rdzennych Aborygenek i ich relacji jako jednego z głównych wątków. To może być ciekawe i producenci idą za trendem "diversity".
Pożyjemy, zobaczymy -sztos!

ocenił(a) serial na 10
DiableAuCorps

nie jest az taka nierealna, tez sie nad tym zastanawialam. koncowka 3go byla troszke przyspieszona, ale nie jest powiedziane ile czasu minelo pomiedzy poszczegolnymi scenami. poza tym, przemyslalam tez prawne aspekty, troszke poczytalam i tez nie jest az tak nierealnie. ogolnie, niestety, cala w ogole historia Franky od 5go sezonu byla niestety srednia, ale tak to jest, jak na sile sie postac wraca. no nic, poczekamy co bedzie dalej, dzisiaj nowa bohaterka, Marie Winter, ktorej historia wydaje sie calkiem ciekawa, zobaczymy :)

gosialee2

Ech, zadawszy sobie trud oglądnięcia ponownie 3odc. nadal obstaję przy swoim. Ponad doba z raną postrzałową, z kulą nadal w środku w syfiastym kiblu i jakimś wagonie, obłożona szmatami, ze sporą utratą krwi, a przez następne 24h cudownie ozdrowienie i prowadzenie śledztwa na własną rękę, ze swobodnym przemieszczaniem się... Nie wiem co sobie przemyślałaś i poczytałaś o aspektach prawnych, też naciągane ale mniej niż cudowne ozdrowienie. Gidżit na bank dostałaby zarzuty o mataczenie i utrudnianie, Frankie też by się tak łatwo nie wymigała. Ten serial zawsze miał sporo dziur w scenariuszu i nieścisłości, ale ten sezon póki co nie bryluje. Co do 5tego sezonu, żeby u3mać publikę przy ekranie po zabiciu głównej bohaterki w 4, musieli ściągnąć Frankie. Z Ferguson nadal na orbicie, potrzeba było silnej postaci, której nie da się ot tak wprowadzić jako nowej, stąd pomysł na reanimowanie Doyle. Scenarzyści nie mogli skonfrontować Ferguson z Sonią, chociaż to by było przeciekawe, 2 psychopatki przeciw sobie. Złota zasada "dobry vs zły" musi zostać zachowana. Także o. Natomiast jak wyciągną Freaka zza grobu, bo są na forum gorący wyznawcy tej teorii, to to już będzie serial o zombie :D No ale czas pokaże. Póki co jeszcze nie skreślam zupełnie. Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 10
DiableAuCorps

nie jest okreslony czas, w ktorym to wszystko trwało. to moglobyc rownie dobrze 5 godzin. poza tym, zupelnie ostatnia scena, kiedy chodzą po parku, tez jest pozniej, chociazby potwierdza to to, ze Gidget nie chodzi juz o kuli (tu juz mogl minac nawet i miesiac, czemu nie). a co do aspektow prawnych, to wiekszosc ludzi pisze, ze i tak Franky powinna siedziec za ucieczke z wiezienia, co jest bzdurą, bo nie powinno bylo jej tam w ogole byc. w prawdziwym zyciu moglaby sie starac o odszkodowanie jeszcze, za slaba i nieudolna prace prokuratury i policji itp. wiadomo, ze sam watek, ze ucieka z wiezienia i w miedzy czasie udowadnia swoja niewinnosc jest najbardziej juz nierealny. tzn, nie czytalam o przypadku, zeby tak sie zdarzylo. ale trzeba pamietac, ze to jest serial i nie moze byc az tak realistyczny, bo przeciez zycie w prawdziwym wiezieniu jest tak wlasciwie nudne (mam znajomego straznika) glownie granie w karty i kawa - to po co nam bylby az tak realistyczny serial ? :d

ocenił(a) serial na 8
gosialee2

Zgadzam się i podpisuje pod tym co jest napisane :) Swoją drogą, mam nadzieję ze serial nie starci na wartości bez Franky.. Trzeba przyznać ze była mega postacią już od pierwszego odcinka, wtedy była jeszcze Bea.. teraz nie ma Ferguson jeszcze.. hmmm no mam nadzieję ze nie strace ochoty na kontynuowanie ogladania :)

angel94_filmweb

Mnie się cały czas dobrze ogląda ze względu na klimat i obsadę

ocenił(a) serial na 10
Qdom

Dokładnie

ocenił(a) serial na 10
mbar95

O, widzę, że Smelly_cat mnie uprzedziła z odpowiedzią:) Pzdr:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones