PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=670340}
8,4 6 251
ocen
8,4 10 1 6251
Wentworth. Więzienie dla kobiet
powrót do forum serialu Wentworth. Więzienie dla kobiet

5 sezon

ocenił(a) serial na 9

Piąty sezon oficjalnie potwierdzony! :) Premiera będzie w 2017 roku. No to czekamy niecierpliwie.

ocenił(a) serial na 10
nieprawdziwaprawda

Kręcę bioderkami z rękoma w górze :)

jocisko

Wszystko wszystkim, ale szkoda że napisów nie ma szybciej :D bo kurde dużo rozumiem, ale jednak nie wszystko :D
I stanowczo powinni zmniejszyć przerwy między sezonami!

ocenił(a) serial na 10
ave_ja

Chodzi Ci o angielskie napisy? Ja od wczoraj rozkminiam ile to Jack ma długo - 19 czy 90 xD

jocisko

Nie, o polskie właśnie :D a o jaki moment Ci chodzi? :D to może pomogę rozkminić :D

ocenił(a) serial na 10
ave_ja

Kiedy mówi ile ma długów :) W celi z Ferguson. Nie mogę usłyszeć czy tam jest "teen" czy "ty".

jocisko

na moje ucho teen :D

ocenił(a) serial na 10
ave_ja

Na moje też, bo musiałby zaliczać 3 życie, gdyby to było "ty" :)

jocisko

i od dzisiaj nie wiem co zrobić ze swoim życiem przez rok -.-

ocenił(a) serial na 10
ave_ja

Myślałąm, że masz Franky an Avku :)

ocenił(a) serial na 10
ave_ja

Szybko zapomnisz o Wentworth. Ja podobnego kaca serialowego miałam po Orphan Black. Nic mnie nie cieszyło, a perspektywa długiego oczekiwania, do wszystkiego mnie zniechęcała. Jednak już po kilku tygodniach przestałam tęsknić, a tę dziwną pustkę, zaczęły wypełniać inne, wcale nie gorsze produkcje. I tak, prawie przegapiłam premierę nowego sezonu OB.

ocenił(a) serial na 10
areiwaz

Toż to ja przegapiłam premierę Wentworth xD

ocenił(a) serial na 10
jocisko

Trzeba będzie sobie teraz budzik włączyć... albo Joan Ferguson na tapetę w komputerze i telefonie ustawić. Wtedy na pewno się nie zapomni, :)

ocenił(a) serial na 10
areiwaz

Ty tak mówisz, kiedyś miałam aplikacje TV Tracker, ale zbyt dużo powiadomień o premierach było xD

areiwaz

Miałam identycznie xD Jakie inne?

ocenił(a) serial na 10
nasiowa

Zapraszam na mój profil, dział: seriale.

ocenił(a) serial na 8
ave_ja

ha, ha - mam to samo :) Chyba "pypcia" dostanę - zwłaszcza, że obejrzałam wszystkie cztery sezony w ciągu tygodnia... Będę mieć chyba zespół odstawienia... Wiadomo chociaż czy to będzie początek czy inna część roku???

poznanska13

daj Boże żeby w maju ak jak 4 sezon bo dłużej to będzie katorga

ocenił(a) serial na 10
ave_ja

Widzę, że też lubicie australijską odmianę języka angielskiego - żeby nie napisać paszczowego? Niektóre sceny muszę odtwarzać kilka razy, żeby cokolwiek zrozumieć. Czytałam na zagranicznych forach, że nawet Anglicy mają problem z ich akcentem. Dlatego tak długo czeka się na angielskie napisy.

areiwaz

tak jak w Polsce ciężko zrozumieć Ślązaka tak ci wszyscy mówiący po angielsku też się czasem nie mogą porozumieć :D

ocenił(a) serial na 10
areiwaz

No właśnie normalnie powinny wychodzić wraz z filmem niemalże tj serialem, a tu zastój :)

jocisko

Wszystko wszystkim, ale Allie nie może zemrzyć! ja się nie zgadzam :(

ocenił(a) serial na 10
ave_ja

Widziałaś zwiastun do 4x12?

jocisko

nie, oglądałam 11 odcinek.

jocisko

dobra obejrzałam zwiastun! i cholera wie po co! bo teraz czekać będę na finał a co gorsza później rok na 5 sezon :/

ocenił(a) serial na 10
ave_ja

No finał to po weekendzie, mam nadzieję, że zapasy poszykowane, bunkier wysprzątany, agregat w kącie na wszelki wypadek :)

Po zwiastunie uważam, że Allie umrze.

jocisko

Ja jej nie pozwalam!

ocenił(a) serial na 10
ave_ja

Kate świętowała z ekipą 5 sezon, więc raczej się w nim pojawi.

areiwaz

Musi bo ja się zapłaczę! Przez rok wypłaczę wszystko z siebie!

ocenił(a) serial na 9
jocisko

Ja też myślę, że Allie umrze, bo jak nie to trochę powtarzalne się zrobi. Najpierw Bea przeżyła, teraz miałaby Allie też z tego wyjść? Nie sondzem :-P

ocenił(a) serial na 10
nieprawdziwaprawda

Ja sądzę, że gdyby Freak chciała ją tylko naćpać zrobiłaby to prościej i to o wiele.

ocenił(a) serial na 10
jocisko

A jak prościej i przede wszystkim szybciej (nie miała przecież tygodni na planowanie) da się kogoś naćpać jak nie przez strzykawkę? Miała się bawić w podawanie tabletek, może robić mikstury? Nie miała na to czasu i możliwości.

areiwaz

Dziewczyny, spokojnie. Jutro się dowiemy :P

ocenił(a) serial na 10
Cairns

Oj... myślę, że jutro się tego nie dowiemy. To jest Wentworth, widz nie może dostać tego, czego oczekuje. Nie tak szybko. Poza tym, rzucił mi się ostatnio skrót z jakiegoś australijskiego pismaka, gdzie był mniej więcej taki tekst opisujący 12 odcinek: "Po wstrząsającej śmierci z ubiegłego tygodnia, Bea...". Jeśli jest to periodyk na kształt naszego "Świata Seriali", nie ma się czego obawiać.

areiwaz

To jest Wentworth, więc na koniec sezonu jest raczej zamknięcie różnych wątków :) Przynajmniej tych interesujących dla mnie - s1 zemsta, s2 zemsta, s3 uwolnienie się od naczelnik i wolność Fanky. Po każdym z tych sezonów nie miałabym żalu, gdyby serial się skończył, bo właśnie pozamykali wątki. Tego samego oczekuję też teraz. Co do śmierci/upośledzenia/życia Allie, będzie pewnie na początku odcinka.

ocenił(a) serial na 10
Cairns

Jeśli tak będzie - niezależnie od stanu Allie, stawiam Ci wirtualnego shota i zakąskę. Mam uraz po Orphan Black, gdzie na to czy moja ulubiona bohaterka przeżyje postrzał, musiałam czekać kilka miesięcy + dowiedziałam się tego, dopiero pod koniec wyczekiwanego sezonu. To jest dopiero terroryzm ze strony twórców.

ocenił(a) serial na 10
areiwaz

No zaprawdę powiadam Wam, że ona umrze! Freak spróbuje upiec dwie pieczenie na jednym ogniu - Will i Bea zostaną zaatakowani podczas transportu do sądu, Franky z jakiegoś powodu wróci do paki.

jocisko

To bardzo prawdopodobnie i tak bym obstawiała. Ale ma być zaskoczenie - a jakie w tym zaskoczenie?

ocenił(a) serial na 10
Cairns

Gdzieś na boku? Maxine? Jack? Moim zdaniem to on przejmie auto z Bea.

jocisko

Więc zaskoczenie gdzieś na boku? :/ Jakżesz dostałam prosto w gębę tym zakończeniem.

ocenił(a) serial na 10
Cairns

No ja jeszcze nie oglądałam, siedzę w jaskini, aby nie zobaczyć spoilera :D

jocisko

To siedź dalej, bo wszędzie latają spoilery. Ja też nie widziałam, ale mam nadzieję utrzymać ten stan jak najdłużej. A jakiej produktywności w pracy dostałam, bo nie chcę wychodzić :D

ocenił(a) serial na 10
jocisko

Oj, lepiej siedź głęboko w tej jaskini, mnie się niestety nie udało uniknąć spoilera ;/ Ale zła jestem...

ocenił(a) serial na 10
Snowbird

Wyszłam z jaskini, wałówa jest, kot nakarmiony, pies na wejściu pilnuje :)

(wałówy na seans w sumie już nie ma) xD

jocisko

No nie mogę ! co z koniec ! i jak mam rok teraz wytrzymać?!

ocenił(a) serial na 10
jocisko

To może świadczyć tylko o jego wyjątkowości... i tego się trzymajmy! :)

nieprawdziwaprawda

https://pbs.twimg.com/media/Cnoh7GbWEAArVGV.jpg

ocenił(a) serial na 9
nieprawdziwaprawda

https://www.youtube.com/watch?v=yY7JBmClOmI

nieprawdziwaprawda

Te prowadzące mega drętwe...aż dziw, że się przebiły. Mogły poczekać na osobiste spotkanie, bo ta rozmowa miała niską jakość jeśli chodzi o nagłośnienie.

ocenił(a) serial na 10
F_A_N_T_A_Z_J_A

Ja po finale mam tylko jedno, gorączkowe pytanie: CO Z BEA?????????

ocenił(a) serial na 10
Kolorwa6284

Zadaje sobie dokładnie to samo pytanie.
W ogóle to dawno się tak nie rozczuliłam oglądając serial...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones