Wataha
powrót do forum 3 sezonu

Szczerze mówiąc rzadko komentuję seriale jednak przy serialu Wataha musiałam zrobić wyjątek. Dawno żaden polski serial albo nawet ŻADEN serial nie zrobił na mnie takiego wrażenia. Jestem przy końcówce trzeciej serii, produkcja jest niesamowicie klimatyczna, każdy nowy wątek wciąga jeszcze bardziej, trzeci sezon jest zrobiony w stylu amerykańskiej sensacji osadzonej w polskich Bieszczadach w porównaniu do poprzednich sezonów, które trochę różnią się między sobą. Mimo wszystko historia idzie jedną drogą i nie można powiedzieć, że jeden z sezonów jest wymuszony.
Ogromne gratulacje dla twórców za tak piękne zdjęcia i ruchy kamery, uchwycenie jednej osoby na planie, szczegółu lub fantastyczności krajobrazu. Warto zwrócić uwagę też na czołówkę i muzykę w serialu, która pasuje do całej historii. Serial jest bardzo realistyczny ze względu na proste i emocjonalne dialogi bohaterów. Na szczególną uwagę zasługuje gra Leszka Lichoty, Aleksandry Popławskiej, Jacka Lenartowicza i oczywiście Andrzeja Zielińskiego.
Polecam ! Jeden z najlepszych polskich seriali ostatnich lat !

ocenił(a) serial na 9
MarthaEwa

Polecam sięgnąć po Kruk. Szepty przychodzą po zmroku. Sezon 1 jest rewelacyjny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones