PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=139619}

W rytmie rock and rolla

Shake, Rattle and Roll: An American Love Story
8,0 69
ocen
8,0 10 1 69
W rytmie rock and rolla
powrót do forum serialu W rytmie rock and rolla

ocenił(a) serial na 10

kocham ten film z checią bym go jeszcze raz obejrzała albo go sobie zakupiła. macie może skądś mi go skombinować???

ocenił(a) serial na 10
Bajla_2

film ten oglądałam kilka lat temu w tv. tak niesamowicie mi sie spodobał że nagrałam (powtórkę?) na vhs, ale po jakimś czasie ktoś mi pomyłkowo skasował. mam jedno pytanie, w opisie jest napisane, że jest to "Druga część filmu..", zatem mam pytanie jak nazywa się pierwsza?? wydawało mi się, że ten film nie był podzielony na dwie części, zatem czegoś nie rozumiem. pamiętam, że początek był taki, że młoda dziewczyna zafascynowana rock'n'rollem przyjechała do wioski i zarażała chłopaków swoją pasją :) druga "połowa" odpowiada opisowi na filmweb. wydawało mi się, że to był 'jednoczęściowy' film, ale pamięć może mnie mylić.. jeżeli mylę się, oświećcie mnie, jak nazywała się pierwsza? chce go znów obejrzeć

ocenił(a) serial na 9
sunshine55

To opis jest błędny. Szczerze mówiąc, też nie za dobrze to pamiętam ale film na pewno składał się z dwóch części (zresztą popatrz na czas trwania - to więcej niż Lawrence z Arabii albo Dawno temu w Ameryce). Może po prostu były w telewizji tego samego dnia.

Bajla_2

Temat bez tematu, interesujące.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones