PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=381588}

W pułapce czasu

Valérian et Laureline
7,9 1 057
ocen
7,9 10 1 1057
W pułapce czasu
powrót do forum serialu W pułapce czasu

Żeby nie spamować - serial superowy :)
A oto moja informacja: Posiadam wszystkie odcinki serialu bez logo ZIG ZAP z polskim dubbingiem. Legalnie oprócz telewizji nie da się obejrzeć tego serialu, a nawet za granicą bardzo trudno się do niego dobrać więc przerobiłem wersję sam zabrałem się do roboty i jest bardzo fajnie :) Jeśli ktoś chcę to niech pisze na mój email sporeczekshow@gmail.com :) Musimy pomóc temu fajnemu serialowi dotrzeć do innych :) Jeśli chcecie, to tak samo mogę spróbować zrobić z królem szamanów :)

Sporeczek

Chcemy

ocenił(a) serial na 8
Sporeczek

Jakie ma znaczenie, czy jest to logo czy nie? Nie przeszkadza przecież w oglądaniu.

doliwaq

Nie o to chodzi, po prostu trochę lepsza jakość, może ktoś nie lubi logo :) Ale akurat jest problem, mam tą wersje ale u innych dźwięk się rozłazi i u mnie też zaczął jak zresetowałem ustawienia takiego programu i muszę od nowa to zrobić, jak ktoś się zna na dopasowywaniu dźwięku do filmu to niech mówi, szybciej pójdzie, bo mam w najlepszej jakości film bez logo i dźwięk z dubbingiem. Ewentualnie można dodać napisy, ale dubbing tego jest ok.

Sporeczek

Chcemy : ]

Sporeczek

Hej, czy oferta jest jeszcze aktualna??

ocenił(a) serial na 8
Sporeczek

Hej jeśli nadal masz gdzieś te odcinki to byłoby miło gdybyś mi udostępnił ;)
Bardzo lubiłam ten serial i z chęcią bym sobie go odświeżyła

Sporeczek

Ze względu na zawaloną skrzynkę pocztową, daję link bezpośrednio, bo nie mam trochę czasu wysyłać każdemu linku z osobna :) Serio, po premierze Valeriana trochę więcej niż się spodziewałem tych emailów było xd. Serialu nie można kupić nigdzie na DVD, ani z polskim dubbingiem, plus bardzo dawno nie leciał w telewizji. Chcę tylko pomóc innym i jeśli jest to łamanie regulaminu to nie proszę się o baty i mogę to usunąć w każdej chwili :) https://drive.google.com/open?id=0BwP-KpvokpbAM2g5UTFva3lJRzA

Sporeczek

Aż się musiałem zalogować z podziękowaniami ;) Lata temu oglądałem ten serial a jakiś czas temu odświeżyłem go sobie online, ale dobrze mieć zawsze go na kompie :D
Serial spoko bardzo, zawsze kręciły mnie zagwozdki związane z czasem i przestrzenią, szkoda że film nie jest tak super jak sobie wyobrażałem - ot wakacyjny blockbuster...
P.S. Długo grasz w Wota? ;P

YubY

Fajnie, że pomogłem :) Ja na film dopiero planuję iść. Na 1 rzut oka wydaje się o wiele gorszy ale jestem dobrej myśli :)
Co do wota to nie wiem, dawno nie grałem :)

Sporeczek

Pobrałem sobie od ciebie, dzięki, mam teraz kopie w razie gdyby internet wysiadł :)
iiii powiedz jak ci się podobał film Valerian i miasto tysiąca planet który wyszedł niedawno ???

sfgsfgsds

Podobał mi się, ale zupełnie inny niż komiks i serial. Trochę zawód bo miałem ogromne oczekiwania, o wiele lepszy jest serial od filmu :)

ocenił(a) serial na 9
Sporeczek

Dzięki :D Czytałam komiks na podstawie, którego powstał film (mam po polsku :) ) i oglądałam kreskówkę, już ładnych parę lat temu. Nie sądziłam, że uniwersum Valeriana i Laureline zobaczę na ekranach. Jeszcze nie widziałam filmu, ale nie mam wielkich oczekiwań. Cieszę się, że to trochę odświeży Valeriana i Laureline w kulturze popularnej :D

Laure

Komiks jest super, serial też :D Szkoda tylko, że film nie wykorzystał materiału źródłowego do końca :/ Ale i tak był fajny.

Sporeczek

Dołączam do podziękowań :)
Czytałem komiksy, obejrzałem film, dzięki Tobie obejrzę też serial.

ocenił(a) serial na 7
Sporeczek

Dziękuję!

Sporeczek

Dziękuję za możliwość pobrania serialu.

Sporeczek

Hej. Czy masz jeszcze ten serial? Bo podany link się przeterminował a chciałabym podzielić los szczęśliwców, którzy go obejrzeli....

Sporeczek

można prosić o odświeżenie linka?

Sporeczek

Hej, gdzie można znaleźć ten twój serial, bo pod linkiem teraz już nic nie ma?

goodbarbarian

Dla ciekawskich obecnie ta kreskówka jest na youtube na kanale Korgana

ocenił(a) serial na 7
Andrzej5000

Niestety, kanał spadł z rowerka. Pewnie przez prawa autorskie. A tam to było w super jakości :/

Sporeczek

Reupload
Niestety zmieniły się zasady filmwebu, nie można opublikować komentarza zawierającego link, przez co za pewne Sporeczek nie odpowiada, jednak jest sposób, wystarczy skopiować z dołu odnośnik i zamienić:
zamiast * na .
zamiast ^ na /
i powinno działać
mega*nz^#F!wDQjEIqJ!-MraBiZfcoWZT19VRrFDYQ

timejam

Niestety, wyskakuje mi, że jest zaszyfrowane :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones