PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=847747}

W obronie syna

Defending Jacob
7,7 10 908
ocen
7,7 10 1 10908
7,8 5
ocen krytyków
W obronie syna
powrót do forum serialu W obronie syna

Kto zabił

ocenił(a) serial na 8

Oczywiście wszystkie poszlaki wskazują na Jacoba- noż , odcisk, osobowość , ataki agresji w dzieciństwie , silne kontrolowanie emocji. Wydaje mi się , że kluczowa tu jest gra, w którą gra ojciec z synem po powrocie z Meksyku. Ojciec mówi : Nie mogę wymyślić żadnego ruchu. A Jacob: bo żadnego już nie masz. Mam wrażenie , że syn cynicznie zaszachował ojca, który nawet jeżeli podejrzewał go o zabójstwo , nie miał na to mocnego dowodu. Poza tym wybrał : wolał być dobrym ojcem. Poruszający serial. Świetnie zagrany .

ocenił(a) serial na 8
Iwona_ola

OGROMNY SPOILER!!!

Jacob jest winny nie tylko zabójstwa Bena, ale również Hope, która w książce kończy znacznie gorzej niż w serialu. W powieści ciało dziewczyny zostaje wyrzucone na brzeg, pokryte wodorostami. Choć Jacob zostaje powiązany ze zbrodnią, po raz kolejny uchodzi mu to na sucho, ale jego matka ma już pewność, że mieszka pod jednym dachem z mordercą. Ich wypadek kończy się śmiercią zarówno Laurie jak i Jacoba.

ocenił(a) serial na 8
Iwona_ola

Ale jednego nie rozumiem. Zaznaczam, że książki nie czytalem i raczej nie mam zamiaru przeczytać. Czy ojciec wiedział, że Laurie z premedytacją spowodowała wypadek? Czy ona chciała zabić siebie i Jacoba bo wiedziała, że to on? Czy ojciec po prostu myślał, że to serio wypadek, a ona po wypadku straciła pamięć z wypadu i nie pamiętała, ze chciała zabić siebie i Jacoba? Po za tym była scena jak ojciec wyciąga z wyrzucanych rzeczy album rodzinny. Obejrzałem serial i się zastanawiam nad tym zakończeniem. Byłbym wdzięczny za odpowiedź :)

ocenił(a) serial na 7
sztohas

Moim zdaniem jak ojciec zobaczył wyrzucony album to zdał sobie sprawę, że coś się może stać dlatego tyle razy wydzwaniał na jej telefon. Laurie po wypadku nie pamięta zdarzenia, co jestem sumie częste po takich wypadkach, zatem nie jest świadoma, że chciała zabić syna i siebie.

ocenił(a) serial na 8
Katarzyna_Ciucios

Chciała zabić syna i siebie. Pytanie tylko czy to Jacob napewno zabił.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones