W głębi lasu
powrót do forum 1 sezonu

Kolejny film z tezą

ocenił(a) serial na 2

Kolejna produkcja N. która powstała po to by pokazać antysemityzm Polaków. Zdecydowanie za dużo budżetu przeznaczono na taśmę filmową, a za mało na dźwiękowców.

ocenił(a) serial na 7
Reja_Jebe

Serio uważasz, że to jest serial o polskim antysemityzmie?

ocenił(a) serial na 2
Adam1Kluska

Serio uważam, że Polacy nie są antysemitami, ale istnieje światowe lobby któremu taka narracja jest bardzo na rękę.

ocenił(a) serial na 7
Reja_Jebe

Ktoś pisał, że w książce są Afroamerykanie. w naszych realiach, to musieli być Żydzi. Nie mogli się powstrzymać.

Reja_Jebe

A jaka jest teza tego filmu?

spacey1

Taka, że Polacy to antysemici. I że świat cały nas atakuje ;-)

kingi1

Nieładnie edytować wypowiedź, do której już się ktoś odniósł :) Hmm... Tezę, że cały świat nas atakuje to akurat głoszą ci, którzy twierdzą, że Polacy nie są antysemitami, więc postawienie tego w jednym szeregu nie udało Ci się :) Jakkolwiek uważam, że w Polsce antysemityzm ma się świetnie, to akurat w tym filmie nie był to potrzebny wątek. Nie dlatego, aby mnie oburzał. Po prostu scenariusz byłby dużo klarowniejszy i wystarczająco dramatyczny bez tego wątku.

spacey1

Matko bosko, wszystko się mnie pomięszało :) Myślałam, że odpowiadam autorowi wątku. No, ale sens pozostaje :)

Reja_Jebe

To mnie rozbawiłeś

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones