PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=839661}
6,7 59 253
oceny
6,7 10 1 59253
5,0 21
ocen krytyków
W głębi lasu
powrót do forum serialu W głębi lasu

To tak specialnie jest, czy nieudany zabieg?

kericester

podobnie jak Bluszczowi w 1994. Spaprana charakteryzacja

ocenił(a) serial na 7
kericester

tak! peruka jakby łoniaki :D wtyd w ogole takie cos dopuscic do serialu, a dobra peruka az taka droga byc nie moze

ocenił(a) serial na 3
brzdek

Nie widzialam pani Ewy na ekranie od bodajze 15 lat, ale zrobila sobie krzyzwde. Ba, co gorsza pewnie za to zaplacila. Obsesja bycia mlod-oM jest zatrwazajaca. Nastygram rulez;(

ocenił(a) serial na 6
brzdek

Nie wiedziałam , że Polki we wczesnych latach 90. robiły sobie powiększanie ust, ale okej. Ja również nie mogłam się skupić na niczym innym poza przerażająco spapraną robotą chirurga.

brzdek

Ona pojawia sie czasami w Pierwszej milosci i tez tak beznadziejnie wyglada, wiec te usta ma od dluzszego czasu.

brzdek

Wygląda naprawdę źle,karykatura. A po co To robiła?Taka ładna kobieta

antonja

Dokładnie tak samo sobie pomyślałam przy pierwszej scenie z nią, że coś nie tak ma z twarzą!

ocenił(a) serial na 7
brzdek

Pewnie zabieg bo wygląda to fatalnie jakby ją osa użądliła:( .... też się zastanawiam po co to zrobiła przecież wyglądała świetnie!

ocenił(a) serial na 8
brzdek

Każda kobieta ma prawo zrobić sobie usta. Ale szczerze powiem, ze tak spartolonej roboty u żadnej kobiety nie widziałam! Jakby z kreskówki o Simpsonach! Pani Ewo, niech sobie to Pani rozpuści na litość Boska!

ocenił(a) serial na 4
brzdek

Dramat,zrobiła sobie krzywde i jeszcze taka do serialu ? No sorry,ale wyglada jak po nieudolnej operacji

brzdek

Bardzo ładna kobieta,ale co ona z tymi ustami zrobiła!Zresztą cała twarz nie jest naturalna ale usta....masakra

ocenił(a) serial na 7
brzdek

Stara się o rolę w kształcie wody 2

ocenił(a) serial na 7
brzdek

Pięknie wygląda.

ocenił(a) serial na 7
brzdek

Nie specjalnie, tylko efekty specjalne, a dokładnie taka charakteryzacja.

brzdek

Szczerze mówiąc obejrzałam już 4 odcinki i nic nie zauważyłam, żadnego dziwnego wyglądu, czy 'kaczego dzioba' który by mnie rozpraszał.. Chyba przesadzacie :)

brzdek

Dopiero po tym poście skojarzyłam, która to aktorka.

Kryspina

Wygląda jak Marietta z Hotelu Paradise

ocenił(a) serial na 7
brzdek

Musiałem sprawdzić kto to jest bo nie mogłem poznać. To była normalna, ładna kobieta a teraz to jest katastrofa. To powinno być poprawione i ona powinna dostać odszkodowanie.

brzdek

co wy gadacie, idealnie dobrali aktorkę do roli bitej żony, przynajmniej zaoszczędzili na charakteryzacji

ocenił(a) serial na 7
brzdek

weszlam na forum zeby o tym napisac, ja az nie moglam uwierzyc, ze ja tak dopuscili do grania, WTF?! czy ona dzien przed planem zdjeciowym ostrzykiwala te usta?! i po co? wyglada komitragicznie, jak jakas kaczka tylko z gornym dziobem :D

ocenił(a) serial na 6
brzdek

Kolejna ofiara medycyny estetycznej...

brzdek

Usta wróciły do normy. Trzeba pamiętać, że często lepsze jest wrogiem dobrego. Piękna kobieta.

brzdek

Naprawdę z tą twarzą to do pracy w pasiece. Porażka wizualna. Jak można sobie zrobić taki dziób... dramat..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones