PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=720912}

Włoska narzeczona

Muchacha italiana viene a casarse
8,0 798
ocen
8,0 10 1 798
Włoska narzeczona
powrót do forum serialu Włoska narzeczona

Super telka!:)

ocenił(a) serial na 9

Najlepsza tegoroczna telka Televisy:)
Livia i Jose bardzo "chemiczni":) Oby MIVAC dotarła do Polski...

ocenił(a) serial na 10
Edi13

Też bym tego chciała aby TV4 wemitowała MIVAC i to najlepiej po zakończeniu emisji CI!!!

annapietrek

Mogę prosić o krótki opis o czym to jest? Z góry dzięki :-)

Daniela_Lujan_87

Krótszego nie znalazłam.

"Fiorella Bianchi jest Włoszką, rozmarzoną i romantyczną. Życie nie jest było dla niej łaskawe i już w dzieciństwie odebrało jej matkę. Musiała przejąć jej obowiązki i zająć się wychowaniem młodszej, chorej na serce siostry i opieką nad chorego na płuca ojca. We troje mieszkają w przyciasnym pokoju, co jeszcze bardziej dokucza Fiorelli. Dziewczyna pragnie lepszego życia dla swojej rodziny i choć pracuje dniami, a czasem nawet i nocami, nie może jej go zaoferować.
Fiorella ma wielkie marzenie. Chce mieć bajecznie piękny ślub. Ale do tego potrzebny jest mężczyzna, a tych, których poznała nie traktowali jej poważnie. Mimo to, Fiorella nie przestaje marzyć o swoim księciu i wie, że będzie tak samo czarujący jak nieznajomy, którego poznała pewnego razu na drodze do domu.
W życiu nieszczęścia często chodzą parami. Fiorella przekonała się o tym, gdy któregoś popołudnia zostaje zwolniona z pracy, a po powrocie do domu znajduje ojca na granicy życia i śmierci. Z troski o córki Mario przed śmiercią zwrócił się do dawnego przyjaciela, Vittorio Dragone, z prośbą o opiekę nad Fiorellą i Gianną, gdy jego zabraknie. Mężczyzna, rezydujący w Meksyku, dotrzymuje obietnicy i oferuje pomoc sierotom. Przy okazji wpada na pomysł poślubienia jednej z nich – Fiorelli. Z obawy przed odrzuceniem załącza jej swoją fotografię sprzed wielu lat, na której nie wygląda nad sześćdziesięciolatka, którym jest teraz. Fiorella długo rozmyśla nad propozycją Vittorio i podejmuje decyzję o wyjeździe do Meksyku.
Po dotarciu na miejsce ma miejsce seria incydentów, które uniemożliwiają spotkanie Fiorelli i jej siostry z panem Dragone. Gianna ma atak, a Fiorella gubi informacje o swoim przyszłym mężu.
Fiorella dostaje pracę, w której spotyka owego nieznajomego, napotkanego przypadkiem we Włoszech. Pedro Ángeles okazuje się narzeczonym Tanii, jej pracodawczyni. Niestety, po kolejnej kłótni z Pedro, Tania ma wypadek i umiera. Pedro nie chce, żeby jego związek z Tanią wyszedł na jaw i postanawia kupić milczenie Fiorelli. Oferuje jej pieniądze, które ta odrzuca bez zastanowienia. W zamian prosi o pracę na ranczo jego rodziny. Pomimo odmowy, przyjeżdża do posiadłości rodziny Ángeles razem z siostrą. Pedro czuje się zagrożony i wyraża zgodę, aby obie dziewczyny zamieszkały w jego domu. Ostrzega je, że życie na ranczo nie będzie dla nich rajem, lecz istnym piekłem, albowiem jego rodzina toczy ze sobą nieustanną walkę o spadek, zbudowany na tajemnicach i zbrodniach.
Wkrótce Fiorella, pomimo oporów, zakochuje się w młodym dziedzicu i pomaga mu spojrzeć na świat z innej perspektywy. Kiedy ich miłość zaczyna rozkwitać, niespodziewania pojawia się postać Vittorio, który żąda od dziewczyny dotrzymania danej jej obietnicy. Pedro i Fiorella będą musieli stawić czoła nienawiści, intrygom i ambicjom rodziny Ángeles, ale także staremu Vittorio i jego obsesji na jej punkcie." [źró dło novela. pl]

jagodajulia

Fajnie się zapowiada, dzięki za opis. Tylko tak się zastanawiam, czemu to zawsze dziewczyna musi być biedna a chłopak bogaty w telenowelach ... :D

Daniela_Lujan_87

Nie ma za co ;)

Daniela_Lujan_87

wg mnie w tym opisie sporo jest spoilerów ale może ja się nie znam?;)

ocenił(a) serial na 8
Edi13

narazie zapowiada się super . Może wkońcu coś ciekawego ? Ostatnie telki to była jedna wielka farsa . Kotka też słaba . Mam nadzjeje że ii ta mnie nie rozczaruje , bo ostatnio już od dawna na tv 4 niebyło nic ciekawego.

malga927

Tela jak na razie jest na poziomie,ogólnie na początku przeszkadzało mi to jak główne bohaterki mieszały języki włoski z hiszpańskim itd nie lubię tego,ale mimo wszystko na razie bardzo ciekawie się zapowiada.Oby nie było tak jak z Dzikim Sercem na początku ok a potem im dalej tym coraz gorzej.Kotka niestety też nie zachwyca,chwilami to jest jakaś masakra.IQ głównych bohaterów w Kotce i Dzikim Sercu jest poniżej temperatury pokojowej.Ja rozumiem,że na tym bazują telenowele,kłamstwa,intrygi itd ale na niektóre rzeczy to by się nawet dzieci nie nabrały.Nie pamiętam,żeby aż taka głupizna była kiedyś w telenowelach.

malga927

Kurde kotka i dzikie serce to pierwsze telki których nie skończyłam oglądać... włoska narzeczona ma jakiś potencjał ale w sumie 70 odcinków a ona ciągle chce dotrzymać jakiejś obietnicy i nic poza tym.

ocenił(a) serial na 8
Sasori13

Mnie już ta telka znudziła síę oglądam sporadycznie. Niestety jestem Włoską narzeczoną zawiedzona. Miałam nadzieję na coś lepszego. Np. Kotka od początku mi nie pasowała a Włoska narzeczona na początku zapowiadała síę ciekawie a obecnie to flaki z olejem i ta absurdalna obietnicą złożona staruchowi - porażka.

malga927

Ja też zaczęłam oglądać Włoską narzeczoną, ale ta idiotyczna obietnica tak mnie wynudziła i zniechęciła, że nie obejrzałam do końca.

malga927

Oj tak flaki z olejem! Ciagle to samo we wszystkich watkach ;/ Moze macie jeszcze jakas telke do polecenia która zapadła wam w pamięci?

ocenił(a) serial na 8
Sasori13

Ja ostatnio nic ciekawego nie widziałam . Teraz tv Puls lecą dwie nowe telki Odmienić Los i Oblicza miłości , ale na razie nie nastawiam się na jakieś wielkie oglądanie , żeby się nie rozczarować tak jak z telkami tv 4 . Do niedawna na Pulsie leciało Za głosem serca . To była jak dla mnie była fajny serial ale już się skończył . Oblicza Miłości zapowiadają się ciekawie , ale czy będzie to fajna telka czas pokaże .

malga927

Tak za "głosem serca" tez mnie wciagneło podobnie jak "santa diabla" wcześniej "królowa serc" (choć trochę odbiegały od pozostałych telek). "Odmienic los" niestety nie porywa jak na razie.. Nie wiedzialam ze leci "oblicza miłosci" także dzieki za info ;)

ocenił(a) serial na 8
Sasori13

Proszę bardzo. Mi też podobała síę Santa diabla i królowa serc. A Santa diabla z odcinka na odcinek aż do samego końca była coraz ciekawsza i miała zupełnie nietypowe zakończenie jak na telenowele. Jak narazie Odmienić Los też mi słabo podchodzi, ale narazie oglądam. Oblicza miłości zapowiadają się ciekawie ale czy tak zostanie do końca czas pokaże. Mam nadzieję że się nie rozczaruję tak jak telkami z tv 4.

Edi13

Bardzo fajna jak narazie. Ale z tego co się orientuję to będzie jak w każdej telenoweli, czyli dużo intryg, zwrotów akcji, zmartwychwstań i poplątane więzy krwi. Kotka tez na początku była ok a teraz oglądać się nie da. Mam nadzieje ze ta będzie dużo lepsza bo główni bohaterowie mają więcej charakteru.

ocenił(a) serial na 8
izabel125

Kotki nie oglądam, więc się o niej nie wypowiem. A Włoska narzeczona bardzo mi się spodobała od początku, nie ma tam jakichś bezwzględnych zabójców jak to nieraz bywa w innych serialach, więc na razie jest dobrze. No i tak Ci główni bohaterowie są wyraziści i mają ciekawe osobowości.

Ramiro_29

He he Benito jest dobry ,ten jak coś palnie to się uśmieje...
A dzisiaj myślałam że nie wyrobię jak próbował przekupić policję... Głupek jeden...

ocenił(a) serial na 8
11koala19

Przynajmniej można się z niego pośmiać. :) Jakby jeszcze dłużej próbował z tym przekupieniem policji to może jeszcze sam by tam dołączył do tego więzienia, do Fiorelli. :)

Ramiro_29

Napewno byłby szczęśliwy jakby był w tej samej celi ,albo obok przez kraty :) z pewnością by nie narzekał :)

ocenił(a) serial na 8
11koala19

Pewnie tak, byłby szczęśliwy, że może być wreszcie blisko niej. Wszystko byłoby pięknie, gdyby tylko nie to miejsce. :)

Ramiro_29

Głowni bohaterowie na serio są super, nawet poza telenowelą he he https://www.youtube.com/watch?v=S7wWFKfd0HU

sandia23

O taak he widać poza planem umieją współpracować :)

sandia23

To jeden z fragmentów " z poza planu" bożonarodzeniowego proma Televisy z 2014 ;)

ocenił(a) serial na 10
Edi13

Gianna i Gael sie rozstali :( kiedy znów do siebie wroca ? prosze o odpowiedz :)

ocenił(a) serial na 8
Edi13

Ogląda ktoś włoską narzeczoną? bo ja tak. Jestem na 158 odcinku i powoli zbliżam się ku końcowi. Dla mnie telenowela jest fajna lecz oglądałam ciekawsze :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones