PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=367031}

Włatcy móch

5,9 55 705
ocen
5,9 10 1 55705
3,3 7
ocen krytyków
Włatcy móch
powrót do forum serialu Włatcy móch

Ten cały 'serial' to moim zdaniem jedno wielkie nieporozumienie. Już poziom animacji jest
iście fatalny - choć może z góry założone było, że ma to wyglądać tak, żeby na wejściu
odstraszać osoby, pragnące obejrzeć coś ambitnego lub pośmiać się z czegoś normalnego?
Również 'humor' zaprezentowany w tymże badziewiu miał zapewne trafiać do przeciętnego
ucznia podstawówki, który nie potrafiłby zrozumieć o co chodzi w South Parku (w którym jest
pełno nawiązań do elementów kultury masowej czy też do sytuacji politycznej, czego głównym
zadaniem jest parodia tychże zaprezentowanych rzeczy). I nie piszcie, że nie powinienem
porównywać tego kiczu do Miasteczka South Park, gdyż serial ten w momencie wejścia na
anteny został nazwany polskim odpowiednikiem amerykańskiej animacji. A i postacie
pojawiające się tutaj w pewien sposób nawiązywały do tamtych, pomimo że naprawdę WIELE
im do nich brakowało.
Innymi słowy - szkoda czasu na to coś. Każdy inny, dowolny sposób spożytkowania tych 25
minut jest lepszy od zmarnowania ich na obejrzenie dowolnego odcinka tego czegoś.

bmwz5

Poziom animacji jest iście fatalny? Ty przy tak żałosnym, niskim poziomie inteligencji tego serialu, przy jego przymitywiźmie zauważyłeś, że animacja jest na niskim poziomie? To podziwiam! Teksty, humor, postacie są żałosne. Innego słowa na to nie znajduję.
Troglodyckie postacie, zachowania i teksty gorsze niż z rynsztoka. Robiłam 3 próby obejrzenia tego serialu i polubienia go. Swego czasu robił furorę. Obejrzałam w sumie 5-6 różnych odcinkow z różnych serii. Nie tylko czułam, że zmarnowałam jakieś 2-3 godziny życia których nie odzyskam, ale czułam się o kilkadziesiąt punktów inteligencji głupsza.
Nie mówiąc o moim poczuciu moralności i szacunku do mnie jako widza.

ocenił(a) serial na 1
Sasayaki

Ja aż tylu prób obejrzenia tego serialu nie podejmowałem. Straciłem łącznie na to jakąś godzinę, którą lepiej spożytkowałbym już leżąc bezczynnie w łóżku i wpatrując się w sufit. Popieram Twoje zdanie, że WSZYSTKO jest tutaj fatalne, ale animacje to coś, co rzuca się w oczy od samego początku - żeby poznać 'poziom inteligencji' oraz 'teksty' itp trzeba trochę obejrzeć. Nie wiem co miał reprezentować ten 'serial', aczkolwiek jestem zawiedziony tym, że to coś w ogóle było (i chyba wciąż jest) emitowane.

bmwz5

Animacja jest wręcz obrzydliwa. Ja próbowałam to obejrzeć tyle razy, bo myślałąm, że coś w tym jest; coś ciekawego, coś prześmiewczego, coś czego jeszcze nie widzę. Musi być coś co tak bawi tyle ludzi!
Ale nie. To nie to coś jest dobre. Po prostu mamy głupie społeczeństwo, które bawią niesmaczne żarty, seksistowskie, prymitywne uwagi i wulgaryzmy.
A to już jest smutne i żałosne.

bmwz5

Ja pamiętam jak za dzieciaka mnie ten serial bawił (bo w gruncie rzeczy taka grupa wiekowa go głównie oglądała) i jak obejrzałam sobie jakiś tam odcinek 1 sezonu to raz mnie to całkiem bawiło a raz nie tak więc mimo iż już wyrosłam z takiego szczeniastwa to i tak pozostał jakiś tam sentyment ale jeśli mam być szczera to zawsze u mnie Włatcy kończyli się na 3-4 sezonie bo reszta to już kicha i nudy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones