PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=732398}

Vinyl

7,6 12 634
oceny
7,6 10 1 12634
4,8 4
oceny krytyków
Vinyl
powrót do forum serialu Vinyl

Ciekawe, ale ...

ocenił(a) serial na 8

Po każdym odcinku zostaje taki niedosyt - poczucie, że można było lepiej. Nie nakręca mnie do oglądania kolejnych, raczej na zasadzie mogę, ale nie muszę zobaczyć, co się stanie. Trochę mnie irytuje też ciągłe przypominanie, że wszystko jest na prochach. Rozumiem, że to część fabuły ale nie potrzebuję ciągłych zbliżeń na kreskę: ZROZUMIAŁAM!

atomowka_bojka

Coś w tym jest, szczególnie dwa ostatnie odcinki zaliczają tendencję spadkową, po dwóch świetnych 4 i 5. To jest podobna historia jak w wielu innych serialach, twórcy mają ogólny pomysł na serial, ale nie wiedzą jak go ugryźć. Co do grubych kresek, akurat lubię ten motyw, stanowi znak charakterystyczny danej postaci, tak jak Jax w Sons of Anarchy czy Tommy Shelby w Peaky Blinders w każdej scenie palą papierosa. W 7 odcinku nie ma ani jednego zbliżenia na kreskę, główny bohater staje się nagle abstynentem, co wg mnie jest dosyć śmiesznym zwrotem akcji po 6 odcinku, gdzie Richie wciąga po 4 krechy na raz i tak nagle odstawia koks jakby to była bułka z masłem. Uwielbiam Bobby'ego Cannavale, ale serial coraz bardziej mnie irytuje.

atomowka_bojka

A jak inaczej pokazać, że Ritchie faktycznie ciągle jest na prochach?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones