PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=853773}
6,1 1 040
ocen
6,1 10 1 1040
Utopia
powrót do forum serialu Utopia

Nowa Utopia - słabizna

użytkownik usunięty

Oryginał pod każdym względem jest lepszy, muzyka, aktorstwo, humor, dramat, klimat. Tutaj Jessica wygląda jak facet WTF? Jedyny minus oryginału to to, że go anulowali bez wyraźnego zakończenia historii.

Gdzie oglądałeś bo na polskim Amazonie nie widziałem

użytkownik usunięty
pidzieciol

I dobrze, że nie ma, bo szkoda czasu na to. Oglądnij sobie oryginał drugi raz ;)

ocenił(a) serial na 8
pidzieciol

jest jak wejdziesz przez przeglądarkę na komputerze

dezertx

Dlaczego nakładają takie ograniczenia na aplikacje? Która nomen omen źle wyszukuje wiele pozycji

użytkownik usunięty

Podpowiedź była na koniec. Można sobie wyobrazić co dalej zadzieje się z wirusami. Poniekąd kojarzy mi się to z obecną plandemią 2020 ;) Już w 1sezonie pierwowzoru w odc. 4 i 5 mowa była o ty co się dzieje obecnie. Przypadek? W dalszych odcinkach temat rozwinęli. też bardzo przypomina to obecne nasze czasy aż strach pomyślec co będzie w 2021r tak bardzo to przypomina rzeczywistość. Wersję US zaczynam oglądać ale coś mi mówi, że podali nam to jak na tacy (dziwne, że w tym roku) z... cenzurą jak się domyślam. Po zapoznaniu sie z tym 1-szym sezonem Utopia 2020 obczaję o co tu chodzi, że ta nowa wersja powstał, bo jestem bardzo zdeterminowana do odkrywania kolejnych absurdów czasów, w których żyjemy i z pewnością wszystko co nas otacza jest wymysłem i wszystko to jest nieprawdziwe i nielegalne-od "plandemii", poprzez maseczki, testy niewierygodne, a prowadzic ma to do zabojczych szczepień. Już naszykowali umieralnie masowe, krematoria, chłodnie na zwłoki na stadionach, w lasach... Masakra się szykuje.

użytkownik usunięty

Zobaczymy za rok, dwa, trzy... jesli jeszcze się tu spotkamy.

Ach te teorie spiskowe. Za wszystkim stoją Iluminaci z Billem Gatesem i Sorosem na czele. Albo Reptilianie

użytkownik usunięty
HellsMasta

Myślisz, że to teorie spiskowe? Maja plan i skrzętnie przemyślany i inteligentnie wielopoziomowo przygotowany. Zadbali również o to aby "niespiskowcy" uważali prawdę za fałsz. Już wiele razy teorie spiskowe okazały się prawdą, więc polecam zasięgnąć trochę wiedzy aby mieć świadomość i jakikolwiek wybór. Informacje z publicznej tv, to tylko informacje i zero dowodów na prawdziwość tych informacji. Ubijają pianę w mózgach i nie mają nic więcej do powiedzenia a ludzie ślepo wierzą w tv jak w swojego Boga. Korporacyjne gówno, a szczepionki i tak sprzedadzą. Nawet testy są szczepionką z tym, czym miały być. Poza świadomością ludzi ma się to w tle odbywać a tv i radio to ociemnianie ludzi by nie zauważyli tego spisku. Daje link do filmu dokumentalnego z naukowym podejściem do sprawy. Lekarze (którzy odeszli z zawodu) oraz naukowcy+ badania testów i czym to "śmierdzi" dosadnie mówiąc. Jeśli ktoś jest przeziębiony, to nie powinien iść na testy z obawy o swoje zdrowie. To testów trzeba się wystrzegą (i dalej szczepień) a nie przeziębienia z gorączką. ... a tak przy okazji- nie dajcie sobie robić mierzenia temperatury laserem! Poczytajcie sobie co to robi z mózgiem. Podaję link (film dokumentalny z lektorem i nie teorie spiskowe). Pod filmem jest link do wersji oryginalnej w języku angielskim. Pozdrawiam. https://rumble.com/ve2hh7-zgadnij-co-jest-w-szczepionkach-polski-lektor.html?fbc lid=IwAR3utbAm8czJ3R2SDjHcl_yLF07nxbZbtYr7k9oq9fHKoFb6xqhqtb85-NY

użytkownik usunięty
HellsMasta

W bonusie przesyłam List otwarty polskich lekarzy, naukowców i pracowników służby zdrowia do polskich władz oraz mediów. http://listlekarzy.pl/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones