PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663388}

Utopia

8,2 29 046
ocen
8,2 10 1 29046
7,6 7
ocen krytyków
Utopia
powrót do forum serialu Utopia

Utopia anulowana! :(

ocenił(a) serial na 10

Tak przed chwilą napisali na fb: "We’re sorry to confirm that there won’t be a third series of ‪#‎utopia‬.
A huge thank you to the fans of the show: we've loved how much you loved it.
We are so sad to say goodbye, but we'll always have that spoon."

No nic, tylko się załamać... :(

ocenił(a) serial na 10
Rincenwind

Bardzo smutne, bo to zdecydowanie najbardziej oryginalny obraz ostatnich lat. Nie było NIC takiegiego jak Utopia wcześniej. Nie rozumiem dlaczego anulowali jeden z najlepszych seriali ever :(

ocenił(a) serial na 10
crey91

Może przez HBO i wersję Finchera. Niech Channel4 da jakieś wyjaśnienie tej decyzji.

ocenił(a) serial na 10
Rincenwind

rozwin temat? powstaje jakas nowa wersja?

ocenił(a) serial na 10
Helberstam

Tak, właśnie HBO będzie produkować swoją wersję z Fincherem za kamerą. http://www.filmweb.pl/news/David+Fincher+wyreżyseruje+cały+sezon+"Utopii!"-10754 4

Ciekawe jak to wyjdzie.

ocenił(a) serial na 10
Rincenwind

no bez sensu. ciekawe kto zastapi genialnego Neil'a w roli Abry/Pietre... pewnie jakis spasiony burgerowiec z USA

Rincenwind

W morde!

ocenił(a) serial na 10
Rincenwind

To tylko część kampanii reklamującej trzeci sezon. Wiem, bo dostałem wiadomość od Mr.Rabbit. Btw widział ktoś Jessicę Hyde?

Rincenwind

Gdzie ta informacja?Na ich facebooku nic nie ma.

ocenił(a) serial na 8
karton336

Jak to nie ma jak jest. Na oficjalnym fanpage o nazwie "C4 Utopia".

użytkownik usunięty
Rincenwind

Żesz kurde!

ocenił(a) serial na 8

Ale smutek, A taka ch....owa gra o srom leci już pierdylion sezon. Sorry za język ale się wzburzyłem. Jeszcze niech anulują True Detective i już nie będzie dobrych nowych seriali. Chociaż nawet niezłe jest Under the Dome

ocenił(a) serial na 10
Rincenwind

ciekawe kto za tym stoi ? MI5, NSA? CIA?

ocenił(a) serial na 10
Rincenwind

Też nie mogę się pogodzić z tym że nie będzie kolejnego sezonu. Ten serial był tak oryginalny, tak wyjątkowy, w porównaniu do innych seriali... Niestety drugiego takiego serialu nie będzie, remake jaki będzie taki będzie, ale klimatu już nie odtworzą.

ocenił(a) serial na 8
Rincenwind

Pierwszy sezon bardzo dobry, drugi słabszy, ale mimo wszystko ja grzecznie o zakończenie historii poproszę. Nie chcę czytać powieści bez ostatniego rozdziału. Bez zakończenia są tylko opery mydlane i inne bezwartościowe wielosezonowe tasiemce ciągnące się latami bez opamiętania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones