PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663388}

Utopia

8,2 29 044
oceny
8,2 10 1 29044
7,6 7
ocen krytyków
Utopia
powrót do forum serialu Utopia

Boleśnie brakuje kultowej muzyki w trailerze, ale warto sprawdzić:

youtube.com/watch?v=nfMBkiPFh-k

Nie wierzę by Amerykanie zrobili lepszy serial od pierwowzoru, ale też Amazon produkuje masakrycznie dobre seriale (The Boys, Homecoming, Fleabag itd.), więc będzie ciekawie.

ocenił(a) serial na 10
Chomone

Trzymam kciuci, chociaż jak oglądałem trailer to jakoś nie czułem tego.

ocenił(a) serial na 10
Jinno

Amerykanom udało się zmienić scenariusz / fabułę i stworzyć nowe wątki, odmienną wersję tej historii. Zdecydowanie słabszą, ale na swój sposób świetną - dobrze się oglądało. Niestety w ledwie kilka tygodni od premiery Amazon ogłosił że nie powstanie drugi sezon. Prawdopodobnie przyczyniły się do tego niskie oceny krytyków w 'Rotten Tomatoes,' zbieżne z niskimi ocenami na IMDB wystawianymi przez sympatyków pierwowzoru - co przełożyło się na słabe zainteresowanie potencjalnych widzów nowym serialem (sam nie chciałem próbować oglądać remake'u widząc ocenę 5 na filmweb)... Z tej zmasowanej krytyki tyle wynikło, że nowa Utopia anulowana i ta porażka nie przyczyni się do szans na wznowienie "starej". A szanse wciąż gdzieś tam się tlą lub tliły - mówił o tym twórca scenariusza w wywiadzie 2 miesiące temu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones