PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663388}

Utopia

8,2 29 046
ocen
8,2 10 1 29046
7,6 7
ocen krytyków
Utopia
powrót do forum serialu Utopia

Każdy odcinek to mindfcuk. Żałuję, że się skończył, ale też jestem zadowolony, że nie ciągnie się w nieskończoność i deprecjonuje swojej wartości. Dla mnie to arcydzieło bez porównania do czegokolwiek innego. Wizualnie, muzycznie i fabularnie. Powinienem chyba teraz obniżyć ocenę wszystkich pozostałych 3500 filmów i seriali, które siedzą w mojej historii i jakoś zupełnie się zdeklasowały...

ocenił(a) serial na 10
kaszojad

Tez tak uwazam, a historia zostala zamknieta ( chociaz przypadkowo, bo planowano 3 sezon) w bardzo ciekawy sposob. Poniewaz "walka dobra ze zlem" zawsze gdzies sie toczy, od momentu powstania swiata, az do samego konca jego istnienia, i tak w Utopii nasi pozytywni bohaterowie zostali pojmani przez (prawdopodobnie) siec, ale w tym samym momencie pojawila sie dla nich nowa nadzieja, bo oczy otworzyl wulkan energii i najbardziej rozemocjonowany zabojca w historii telewizji- Arby, chociaz wiadomo, ze "it's Pietre"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones