PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663388}

Utopia

8,2 29 044
oceny
8,2 10 1 29044
7,6 7
ocen krytyków
Utopia
powrót do forum serialu Utopia

Pomysl byl na 1 sezon

ocenił(a) serial na 7

s02 to praktycznie to samo co jeden tylko ze inaczej i troche gorzej. Na szczescie nie powstal trzeci bo juz pewnie bylby gowniany. Utopie zapamietalem troche inaczej , ogldalem przed covid kilka lat temu i na bank UTOPIA to byl czarny napis na zoltym tle. W serialu pojawia sie na bialo lub w innych kolorach.

ocenił(a) serial na 10
gnat8010

Miałem włączone powiadomienia do tego forum. Fakt, po Covid odbiór tego serialu byłby pewnie inny (sam oglądałem przed) - bo serial lawiruje między teoriami spiskowymi, które stały się mocno popularne dopiero w ostatnich latach. Kwestia szczepionek, wirusa, ekologiczne gadanie o możliwości wyczerpania się surowców naturalnych przez zbyt duży konsumpcjonizm - no to jest wręcz szalone, jak ten serial wyprzedził swoje czasy. No ale prawdę mówiąc scenariusz był mniej istotny, serial Amazona pokazał, że to nie scenariusz był siłą brytyjskiego serialu, a wizualia, bo robił robotę tą szaloną kolorystyką, brakiem zahamowań w brutalności i ryjącą czerep psychodeliczną muzyką :D Zły czy nie, ja dla samej warstwy audiowizualnej bym trzeci sezon łyknął.

ocenił(a) serial na 7
Asvers

w historii seriali juz nie raz pojawialy sie kolejne sezony na sile albo jakies filmy pelnometrazowe zeby wydusic kase i to nigdy nie wychodzilo na dobre.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones