Upadek królestwa
powrót do forum 4 sezonu

Sztos

ocenił(a) serial na 9

Serial ten jest przykładem jak dużo znaczy scenariusz mający mocne oparcie w literaturze. Świetne postacie, emocje, kolejny sezon który utrzymuje zwyżkującą formę . Absolutne serialowe ,,must see'' dla wszystkich fanów seriali historyczno-przygodowych. Dla mnie absolutny numer 1. 9/10

ocenił(a) serial na 9
rael_76

Mocne oparcie w literaturze? Czytales Cornwella? Chyba nie a jak tak. Ten serial napewno nie jest oparty na tej literaturze. W 1 czesci usmiercili Ragnara, gdzie Ragnar w pierwszym Tomie wyrusza na podboj Wessexu. Ten serial to jakies totalne noeporozumienie

ocenił(a) serial na 9
Spayky_2

Czytałem tak samo jak Trylogię arturiańską i jakby nie patrzeć opiera się na literaturze. Każdy ma swoje zdanie Tobie może się nie podobać dla mnie być rewelacyjny.

ocenił(a) serial na 9
rael_76

Masz racje, 1 tom mialem na eboku rozdzielony jako 2tomy,nie wiem kto to podzielil i wprowadzil mnie w blad. Szkoda, ze nie pokazali w 1 odcinku wiecej Ragnara, jak organizuje wyprawe na podboj Wessexu. Serial ogolnie ok

ocenił(a) serial na 8
Spayky_2

jest 12 tomów, 4 seria serialu mało ma wspólnego z wersją książkową, mogło być super, jest średnio, zmarnowali potencjał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones