PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742260}

Upadek królestwa

The Last Kingdom
7,9 22 328
ocen
7,9 10 1 22328
Upadek królestwa
powrót do forum serialu Upadek królestwa

Tylko niektóre stylizacje jakoś tak trochę współcześnie wyglądają, ale ta poprawność polityczna to jest już żałosna... Multi kulti w tamtych czasach, w tych regionach??? Rozumiem kraje arabskie - tam handlowano niewolnikami ze wszystkich dostępnych wówczas stron świata, ale Brytania...? Czarnoskóry duchowny? To nie Londyn 2024...

ocenił(a) serial na 10
lortamik

Akurat serialowi The Last Kingdom nie zarzucałabym poprawności politycznej, znaczy wiem ostatni sezon i czarny ksiądz, powinni byli sobie to darować ale poza tym to serialowi nie można tego zarzucić, w porównaniu z innymi serialami to TLK jest po prostu wolny od poprawności politycznej, często mówię że właśnie TLK jest ostatnim serialem w którym nie było poprawności politycznej i oczywiście chwała mu za to. Dlatego też ten serial jest taki dobry.

ocenił(a) serial na 8
LodowySmok

Ja to rozumiem, dlatego tak wysoko ten serial oceniam, ale czasem tęsknię za starymi serialami, gdzie nikt na siłę niczego co się historycznie kompletnie nie zgadzało nie wciskał, tylko dlatego, że ktoś tam sobie coś wymyślił

ocenił(a) serial na 10
lortamik

Ja też często tęsknie za takimi serialami jakie były robione kiedyś, często wole sobie obejrzeć serial który już znam ale nie jest on skażony poprawnością polityczną niż np. jakiś nowy który jest nią wypełniony po brzegi. Skoro podobał Ci się TLK to może polecę Wikingów(choć ten tytuł może już znasz) i Black Sails o piratach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones