PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742260}

Upadek królestwa

The Last Kingdom
7,9 22 373
oceny
7,9 10 1 22373
Upadek królestwa
powrót do forum serialu Upadek królestwa

Genialny 3 sezon, ktoś wie czy będzie 4? mam nadzieję, że nie będzie trzeba znowu tak długo czekać.

ocenił(a) serial na 9
Kefas1985

Ma być 4 sezon. Ba! Nawet 5 jest w planach.
Historia jest nie dopowiedziana. Czyli jest czas na oczekiwanie :) Uthred musi wrócić na swe włości.

dead70

Szkoda, że książki w Polsce nie są równie sprawnie wydawane ;)

saruto

Wkrótce się to zmieni. Wydawnictwo "Otwarte" od stycznia rozpoczyna wydawanie książek - od I tomu, w twardych okładkach. Planują wydanie całej serii. Pozostaje trzymać kciuki i życzyć powodzenia.

ocenił(a) serial na 9
przemcio1974

o to fajnie bo u nas wydawanie zatrzymało sie na 6 tomie jeśli dobrze kojarze,
troche dziwne az tak sie nie opłacało watpie, czasem decyzje ludzi w wydawnictwach sa dziwne, Sharp tez u nas chyba tylko 12 tomów a jest chyba ze 21 ,
Poldark Grahama dopiero po sukcesie serialu, wczesniej ani jedna ksiazka jego nie poszła u nas a i teraz tylko ta seria a napisał duzo wiecej

Ami_656

Do tej pory wyszło 5 tomów, trochę mnie kosztowało ich skompletowanie, szczególnie pierwszych trzech. Ale chyba się skuszę na ich ponowny zakup, by mieć całość w jednolitej szacie graficznej.

ocenił(a) serial na 9
przemcio1974

to jest własnie problem jak wydawnictwo sobie w ciula leci i zaprzestaje wydawania cyklu a później człowiek musi kupowac od nowa zeby miec komplet na półke podobnie wygladajacy w sumie z powodów estetycznych bo ksiazka to ksiazka i przyjemnosc z czytania jest taka sama bez wzgledu na widok okładki.

przemcio1974

Świetnie! Będę polował na kolejne tomy. Przeczytałem pierwsze cztery. Piątą dopiero będę czytał. Co do szaty graficznej, to dla mnie bez różnicy. Mam tyle książek na półkach, że tylko wprawne oko zauważy różnicę.

ocenił(a) serial na 9
saruto

Jak ja bym miała już 5 kupionych to tez bym raczej doku

ocenił(a) serial na 9
dead70

I 6 również jest w planach.

ocenił(a) serial na 9
kajtek79

4 na 100% , 5 jest planowany. Jak będzie 6 to się zdziwię :) Dlaczego? Jeden sezon to dwa tomy serii. A tomów jest 10 . Pozdrawiam

dead70

W bieżącym roku wyszedł jedenasty, a sam autor zapowiedział, że może coś jeszcze napisać i nie zamyka sagi ;)

ocenił(a) serial na 9
Kefas1985

Oj to jak tylko będzie wiadomo kiedy będzie 4 sezon to dajcie znać ;)

ocenił(a) serial na 8
Kefas1985

https://www.youtube.com/watch?v=8cxIQApSV84

Sezon 4 potwierdzony!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones