PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742260}

Upadek królestwa

The Last Kingdom
7,9 22 373
oceny
7,9 10 1 22373
Upadek królestwa
powrót do forum serialu Upadek królestwa

Netflix wreszcie dodał s5. Dla mnie jeden z najlepszych seriali w historii. Fantastyczny i wciągający. Doskonały scenariusz, doskonała obsada, doskonała całość. Mistrzowska charakterystyka postaci. Epickie, piękne sceny walk. Uwielbiam każdy odcinek tego serialu. Myślę, że chcieli być jak Wiknigowie a wyszło im lepiej, z całym szacunkiem do Wikingów xd
Zaskakująca perełka w masie śmieci.

ocenił(a) serial na 9
aritas

W mojej opinii ta produkcja jest lepsza nie tylko od Wikingów, którzy mieli większy budżet i większe zasięgi, ale także od Gry o Tron.
Wiem, że ktoś się może oburzyć bo niby nie ta liga. Tak, nie ta liga pod względem kasy wydanej, pod względem wielowątkowości i rozmachu także nie. Zgoda.
Nikt jednak nie powiedział, że coś bardziej kameralnego, skoncentrowanego na głównym, zwartym wątku i w końcu opartego na bardzo dobrych powieściach traktujących o historii (nie o fantasy pełnego smoków i ożywieńców) nie może być wartościowsze.
Może i jest. Fabuła, obsada, muzyka- klimat. Nie do pobicia. Czekam na film wieńczący historię Uhtreda, wychodzący już pojutrze :)

ocenił(a) serial na 10
rymarkk

Pełna zgoda. Trochę sie obawiam, że netflixa poniesie i przedobrzą w domknięciu fantastycznego serialu. Szkoda, że to już koniec :)

aritas

Nie zesraj się, serial taki oooo jestem na 4 sezonie i to widać że podróba Wikingów.

ocenił(a) serial na 8
aritas

Niestety żadna rewelacja, czarny ksiądz azjaci etc szkoda słów na tych kretynów z netshitsa

ocenił(a) serial na 10
aritas

A ja się z Tobą zgadzam :) Mój ulubiony serial, często do niego wracam, nawet do poszczególnych odcinków.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones