Undercover
powrót do forum 2 sezonu

Nie spodziewałem się zwrotu poziomu w tą stronę, jednak pozytywnie się "rozczarowałem" ;) .
Drugi sezon świetny- mniej dramat obyczajowy, bardziej dramat kryminalny. Zdecydowanie bardziej rozwinięte akcje policji rosnące skalą w miarę postępu śledztwa. Bardzo inteligentny przeciwnik- wyrachowany wyczulony, chłodny. Sceny wzajemnego zwodzenia są mistrzowskie. Również końcówka niespodziewana, bardziej emocjonalna niż sensacyjna. I tak jak w przypadku pierwszego sezonu: może będzie kontynuacja a może nie....

pokrowiec

Zgadzam się. Serial zaczęłam oglądać, kiedy dostępny był już drugi sezon. Gdzieś spotkałam się z opinią, że drugi jest słaby w porównaniu do pierwszego. Otóż nie! on jest o niebo lepszy. Niemniej nie zgodzę się, że było tutaj mniej dramatu obyczajowego, wręcz przeciwnie. Niemniej był on pokazany ze smakiem. Zaś sama końcówka, rozłożyła mnie na łopatki.

Terenia_4

Masz rację .Drugi serial to już trzyma bardzo wysoki poziom. No ale pierwszy też był dobry.

pokrowiec

Popieram. Drugi sezon to miłe zaskoczenie, bo rzadko się zdarza, że serial "poprawia się" z kolejnym sezonem. Chociaż polskie przysłowie, zacytowane w tym sezonie, znowu zupełnie z kosmosu, na szczęście więcej polskich wątków nie było.

ocenił(a) serial na 8
milicja

Całkowicie się zgadzam, chociaż z tym przysłowiem to przesadzili

ocenił(a) serial na 6
pokrowiec

Fajnie napisane,ale pamietaj nie ma pozytywne rozczarowanie,bo jedno przeczy drugiemu,pozytywne zaskoczenie to tak.

ocenił(a) serial na 6
pokrowiec

Niestety 2 sezon gorszy,glownie dialogi mocno slabuja,fabula tez srednia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones