Ukochane dziecko (2023)
2023 Ukochane dziecko 2023, Odcinek 2
Odcinek Ukochane dziecko (2023)

Dziadek

47m
7,4 202
oceny
7,4 10 1 202
Ukochane dziecko
powrót do forum 2 odcinka

Czy tylko mi odcinek drugi kojarzy sie ze sprawa iwony wieczorek? Dziewczyna wraca do domu pieszo z imprezy, ostatni telefon wykonała o 4:10, później telefon się jej rozładował i ślad po niej zaginął

ocenił(a) serial na 9
Marianicki23

dobrze, że nie o 21:37

Marianicki23

Jestem świeżo po mini serialu Sprawa Iwony Wieczorek i tez miałam takie skojarzenia. Nawet czas od zaginięcia, 13 lat, się pokrywał

Marianicki23

Ale fabuła jest totalnie inna i dotyczy czego innego… większość zaginięć łączy imprezę, brak kontaktu i telefon wylogowany z sieci.

Marianicki23

Tylko ci.

Marianicki23

A ja widzę podobieństwo do Fritzla albo porywacza Natashy Kampusch. To ten typ świra ze spaczonym obrazem rodziny. Specjalnie budowany dom. Brak światła dziennego. Obsesyjna kontrola wszystkiego (nawet do przesady to pokazali jak musiała sikać w wyznaczonych porach). Chore zasady. Gwałty. Nawet to że ten ojciec w zasadzie prawie do końca jest trochę podejrzany nadaje temu taki kazirodczy wymiar. Myślę że inspirowali się Friztlem, nikt go nie przebije.

Marianicki23

O tym samym wtedy pomyslalam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones