Układanka
powrót do forum 1 sezonu

Aktorka

ocenił(a) serial na 4

Naprawdę trzeba wiele dobrej woli aby uwierzyć, że aktorka grająca główną postać mogła wygladać w młodości tak jak pokazują ją w retrospekcjach...

ocenił(a) serial na 6
Bogusia_1990

Dokładnie o tym samym myślałam. Chyba nie mogli wybrać aktorki o bardziej odmiennym typie urody...

Bogusia_1990

Ten serial ogólnie wymaga od widza bardzo dużo wyobraźni, samozaparcia i cierpliwości :D

ocenił(a) serial na 4
DiableAuCorps

O tak :D

Bogusia_1990

Zgadzam się. To dla mnie największa "wpadka" tego serialu. Jasne, ludzie z wiekiem się zmieniają, ale to nie jest tak, że kompletnie zmienia się kształt twarzy i całej głowy…

ocenił(a) serial na 6
Bogusia_1990

Ale za to młoda Jane jest mega podobna do Andy. Na początku myślałam, że to ta sama aktorka. Więc chyba poszli logiką, że matka i córka będą podobne w momencie kiedy były w podobnym wieku.

ocenił(a) serial na 4
Nadine94

Są podobne. Wg mnie nie aż tak bardzo. Ale z pewnością można uwierzyć, że są z jednej rodziny.

ocenił(a) serial na 8
Bogusia_1990

Masz racje, ale o ile ten wygląd jestem w stanie przełknąć, to gra aktorska młodej Jane wola o pomstę do nieba. Bardzo kiepski wybór…

ocenił(a) serial na 6
lola23

mega drewniana i bardzo irytujaca postac

ocenił(a) serial na 5
Bogusia_1990

Za to Joe w tym filmie wygląda, jak młodszy brat Christiana Bale'a :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones