PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=876597}

UFO: Odtajnione projekty

Top Secret UFO Projects: Declassified
5,7 730
ocen
5,7 10 1 730
UFO: Odtajnione projekty
powrót do forum serialu UFO: Odtajnione projekty

Pomyśl

ocenił(a) serial na 10

Opinie tu widoczne wystawione zostały przez malkontentów szukających efektów z szybkich i wściekłych. Kolejna część będzie w kosmosie, spokojnie.

Kto uprzejmy mieć wątpliwość zarówno w naturę naszej rasy, jak i sposób jej rozwoju na łamach historii, otrzyma w tym serialu pewne informacje, w krótkich 20-minutowych dawkach, które przyjemnie się ogląda do jedzenia a nawet i po. Polecam

ocenił(a) serial na 2
DrKowalski

Fakt, nie ma efektów z szybkich i wściekłych, za to dostaliśmy animacje posklejane przez upośledzone dziecko, stek bzdur, plotek i teorii spiskowych bez cienia dowodu, a w dodatku zmontowane w tak bezładny sposób, że ciężko w ogóle zrozumieć co się łączy z czym w umyśle autorów tego "dzieła".

ocenił(a) serial na 10
Dr_Merkwurdigliebe

Jeżeli ktoś się tematem interesuje, to „dzieło”, którego nikt takim nie nazywa, posiada ciekawe informacje uzupełniające. A to, że czyimś zdaniem to fikcja czy też nie, to nie miejsce na ocenę. Jeżeli kogoś temat nie interesuje - nie warto, jeżeli kogoś tematyka interesuje - warto.

ocenił(a) serial na 7
DrKowalski

Pewnie że warto. Każdy dokument warto obetrzeć. Nawet taki zmontowany przez Rosjan odwracających rzeczywistość - choćby po to żeby przyrównać wersję z jakąś inną. DrKowalski to jest tak jak z wiarą w Boga. Można wierzyć, można nie wierzyć. Nie będziesz na siłę przekonywał ludzi i przedstawiał im "dowody" na istnienie Boga. Dla mnie stosunkowo ciekawe zestawienie różnych wieści, poglądów, znaczeń no i dowodów mniejszych lub większych. Niektóre widziałem wcześniej, o niektórych nie słyszałem.

bambus370

Ja to bym znowu chciał przedstawić dowody na nie istnienie boga ale ich nie mam tak jak nie mam dowodów na nie istnienie w kosmosie różowych słoni.
SoRRy ale nie mogłem się powstrzymać.

ocenił(a) serial na 7
soulfly777kris

dowodów jest dużo. najbardziej wiarygodne są te które mają wojska i NASA. Jest wiele nagrań że stacji iss z wieloma obiektami jednocześnie - prawdziwy star trek jak to nazwał komsonauta. przecież Armstrong niedawno wyznał że z aldrinem widzieli ufo które im się przyglądało po wylądowaniu na księżycu, ale zostało to wycięte, rozmowa itd. uważasz że kłamie dziadek? po co... a wojsko? wpisz sobie nimitz tictak na YT. obejrzyj to całe chociaż jako ciekawostkę, nie wylaczaj po 10min... https://youtu.be/FdN-JjRIxrU i to
https://youtu.be/L7rwqIxTyCk , polska a nie tylko hameryka. ufo istnieje tak samo jak istnieją paranormale- duchy, demony .

ocenił(a) serial na 9
DrKowalski

Siedzę w temacie od bardzo dawna, wiele tych historii już słyszałem z innych źródeł, wiele osobistości, które się wypowiadają to już „gwiazdy” tego świata. Ludzie tu pieprzą , że nie ma dowodów kiedy jest masa spotkań i świadkow, które samemu można sprawdzic i da legitne. Fakt animacje sa słabe baddzo, ale nie po to ja to ogladalem

ocenił(a) serial na 7
andorek

Ja wyłapałem że duża większość ludzi wypowiadających się w tym filmie właśnie mówiła o tym że dowodów różnej maści jest wiele, gromadzonych po cichemu od wielu lat, a mimo tego mydli się ludziom oczy. To rządy zaprzeczają wszystkiemu jednocześnie zabierając wszystkie możliwe audiowizualne dowody. Na opak zrozumiałeś przesłanie dokumentu.

andorek

Moze też miałbyś do polecenia jakieś tytuły do obejrzenia w tym temacie? Z góry dzięki

ocenił(a) serial na 7
kurushi

jeżeli jeszcze ciebie to interesuje to m@ilem mogę coś ci dać w tym temacie.

DrKowalski

Czy mógłbyś podrzucić trochę tytułów do obejrzenia w tym temacie , oglądam właśnie ten serial a chciałbym obejrzeć coś jeszcze co stanowi taki must watch w tej tematyce chodzi mi oczywiście o dokumenty. Z góry dzięki

ocenił(a) serial na 7
kurushi

jak jesteś zainteresowany mogę zapodać materiały ufo, ale to najlepiej w wiadomości, wysłałem zaproszenie. Bo tutaj to mi nie wkleja wpisów, nie wiem czy za dużo linków czy jakieś błędy w odświeżaniu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones