PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725199}
8,0 25 236
ocen
8,0 10 1 25236
8,6 20
ocen krytyków
Twin Peaks
powrót do forum serialu Twin Peaks

....

ocenił(a) serial na 10

It Is Happening Again

astronom92

no i......??

aron312

....a to!!

ocenił(a) serial na 8
sycomore

http://www.petycje.pl/petycja/12159/twin_peaks:_the_entire_mystery_[blu-ray]_-_p olska_wersja.html

batesmotel27

podpisane i doręczone

batesmotel27

Człowieku, ogarnij się z tym spamem, bo przynosi to zupełnie odwrotny skutek!

astronom92

Spełniło się marzenie każdego fana TP. Jaram się tym i napawam..Meanwhile!

ocenił(a) serial na 8
sycomore

Niektórzy czekają 25 lat ja tylko 6,ale codzień mam muzykę w głowie i jaki będzie agent C. Narazić prędzej książka od Frosta,która może wiesz kiedy się ukaże.
? Mam na myśli,, Sekretne życie Twin Peaks''

ocenił(a) serial na 10
batesmotel27

Twin Peaks jest dla mnie czymś wyjątkowym,czymś w rodzaju tego drugiego świata, który ma podejrzewam każdy człowiek i do którego uciekam gdy jest mi to potrzebne. Postać Dyle'a Cooper'a jest dla mnie niedoścignionym wzorem doskonałości, a to co się stało w ostatnim odcinku jest dla mnie czymś bardzo intymnym i na czego rozwiązanie czekam z niecierpliwością. "Uwięzienie dobra i uwolnienie zła" na całe 25 lat.... w głowie mam wiele wizji jak to mogłoby wyglądać w tzw "międzyczasie" czy zło wyrządziło na tyle szkód by doprowadzić do destrukcji głównego bohatera, czy jednak jest to nieustanna walka jak w przypadku ojca Laury Palmer .... dlatego też powtarzając jak mantre zdanie olbrzyma w pewnym sensie "daje upust" w bardzo małym stopniu moje zadowolenie

ocenił(a) serial na 8
astronom92

Gdzieś widziałem jedno foto z 3 sezonu akurat zbliżenie na Dale. Wniosków nie wyciągam,ale mam małą teorie.

astronom92

Myślę że dowiemy się wreszcie kim jest Judy..
Hear the other side. See the other side

batesmotel27

Zdaje się że Frost zapowiedział że w przyszłym roku. Jako czekadełko polecam Sześciu Mesjaszy i Listę Siedmiorga.

ocenił(a) serial na 8
sycomore

Tak tak chyba 18 października.

ocenił(a) serial na 10
batesmotel27

Przez mrok Przyszłej Przeszłości sztukmistrz pragnie ujrzeć tego, kto śpiewa między dwoma światy Ogniu krocz ze mną !!!

ocenił(a) serial na 10
astronom92

Jestem pewny , że doppelganger Cooper'a odciśnie wielkie piętno na przeszłość i przyszłość Dale'a i całego Twin Peaks

ocenił(a) serial na 8
astronom92

Ciekawe jest to czy Laura będzie duchem czy żywa osoba w nowym serialu. Jak to przyjmą mieszkańcy. Ogniu krocz że mną chyba zginął dopelenger.

ocenił(a) serial na 10
batesmotel27

nie zginął i podejrzewam, że będzie to podobne do Lilanda Palmera, który był raz Bobem raz sobą. Podobnie może być z Dalem, który raz może być sobą raz doppelengerem...

ocenił(a) serial na 7
astronom92

wydaje mi się, że z Coopem sytuacja będzie zupełnie inna, w "Ogniu krocz ze mną" Laura miała sen-wizję, po którym powiedziała coś w rodzaju: biedny Dale nie może się wydostać z pawilonu - czyli jakby jego świadomość była wciąż uwięziona w Czarnej Chacie

ocenił(a) serial na 8
astronom92

Spojler..................... Nie chcesz nie czutaj....,................................................Mi chodzi o Laurę. Jeśli jej dopelenger zginął w ogniu krocz że mną. To jaki. Cudem scena z nią i Dalem Lynch kręci pod domem Sary Palmer?

ocenił(a) serial na 7
batesmotel27

Czekaj, jaki jej doppelganger? Maddy zginęła w serialu

ocenił(a) serial na 8
Sol89

http://www.petycje.pl/petycja/12159/twin_peaks:_the_entire_mystery_[blu-ray]_-_p olska_wersja.html

batesmotel27

Człowieku, ogarnij się z tym spamem, bo przynosi to zupełnie odwrotny skutek!

ocenił(a) serial na 7
batesmotel27

A sceny po tym opisie nie kojarzę, musisz doprecyzować ;)

ocenił(a) serial na 8
Sol89

To spojler o trzecim sezonie co napisałem! ostrzegłem!

ocenił(a) serial na 7
batesmotel27

słabo ostrzegłeś, nie wyjaśniając o który film/sezon chodzi ;) A jakim cudem może taka scena być kręcona się dowiemy po premierze, bez jakichkolwiek danych trudno tu snuć jakieś teorie ;)

ocenił(a) serial na 8
Sol89

Zresztą pewnie Lynch sam się bawi z widzami. Jeśli coś takiego wyszło to pewnie na to pozwolił wie,że ma czas i pełna swobodę. Bo dyrekcja Showtime jest zaskoczona 24 minutami pilota 3 sezonu jednym słowem podobno urywa z butów. Jeszcze 12 mięsiecy i mam nadzieję dostać jakiś trailer bo trzeba zachecac widzów nowych.

ocenił(a) serial na 10
batesmotel27

skąd masz takie info ten spoiler?

ocenił(a) serial na 8
astronom92

Wejdz sobie na filmwebie na stare sezony czyli 1i2 daj więcej tematów. Aż zobaczysz temat o nowym sezonie i tam będzie wszystko plus linki. Poznasz po nicku z Fredy Crugerem.

ocenił(a) serial na 8
astronom92

http://www.petycje.pl/petycja/12159/twin_peaks:_the_entire_mystery_[blu-ray]_-_p olska_wersja.html

batesmotel27

Człowieku, ogarnij się z tym spamem, bo przynosi to zupełnie odwrotny skutek!

astronom92

https://www.youtube.com/watch?v=yVmBLrHqLm8 - moim zdaniem najlepsza scena całego serialu, póki co

ocenił(a) serial na 10
sloncek

to czysta metafizyka :)

ocenił(a) serial na 7
sloncek

https://www.youtube.com/watch?v=knaVDrV5AZo

ocenił(a) serial na 8
sloncek

tak

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones