PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=482693}

True Jackson

True Jackson, VP
6,0 1 382
oceny
6,0 10 1 1382
True Jackson
powrót do forum serialu True Jackson

ZABAWNE

ocenił(a) serial na 6

Dobre na deszczowe wieczory i nudę...

trixon1

Początkowe odcinki bardzo mi się podobały, ale im dalej tym gorzej. Niestety musiałam to przyznać ;(
Wszystko zaczyna być sztuczne (zach. True, chłopak Lulu, siostra bliźniaczka Amandy), poza tym przyjaźń między True&Amandą przebiegła zbyt szybko tzn. właściwie w kilku doc Amanda przestała być oschła i mówiąc łagodnie wredna, wydaje mi sie jakby jej początkowa postawa została zbyt szybko zmieniona co niekoniecznie musiało być w planach po prostu jest to dla mnei sztuczne ;p Wątek z siostrą bliźniaczka jest bd. oklepany i im więcej jest tego typu postaci tym bardziej staje się to dla mnie głupie. Wątek z Jimmym jest dosć interesujący. Ale coraz dalej serial się posuwa tym bardziej staje sie nudny jedyna ciekawą rzeczą są goscinnie występujący aktorzy np. wątek z Tylerem Jamesem Williamsem (główny bohater serialu :"Wszyscy nienawidzą Chrisa") czy nawet Justinem Bieberem (choc podłożyli okropny dubling) tylko pyt, czy tym nei chcą zachęcić bo jakby nie są najlepsi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones