PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=646141}

Transformers: Misja Autobotów

Transformers: Rescue Bots
5,9 166
ocen
5,9 10 1 166
Transformers: Misja Autobotów
powrót do forum serialu Transformers: Misja Autobotów

ocena

ocenił(a) serial na 1

jest to najgorszom serią o transformers jaką widziałem. A myślałem że to animated jest
najgorszą. Ja daję 1/10 ocenę.

ocenił(a) serial na 8
w932

E tam... biorąc pod uwagę, że serial był wycelowany w małe, bardzo, bardzo małe dzieci (tak między 3 - 6 lat na moje oko) i jako taki sprawdził się całkiem nieźle. Miał sympatyczne postacie, całkiem sensownie rozwinięte jak na serię dla przedszkolaków, jako-taką wewnętrzną spójność, próby naukowego wyjaśnienia pewnych zajść, a nawet zdarzało się, że jakiś mały szczegół robił różnicę, akcja też była. I to całkiem sensowna, bo mimo braku Decepticonów... Ok, opiera się głównie na ratowaniu kogoś, czegoś, ale była i myślę, że potrafiła miejscami trzymać w napięciu (znaczy zgaduję, że grupę docelową trzymała). Do tego w odcinku Gwiazdka w Sierpniu, pada (pojedyncza i żartobliwa, ale jednak pada) wzmianka o Unikronie. Seria przemyca też dzieciakom pewne wartości które nawet jeśli są oklepane, to cóż przedszkolakom się jeszcze nie przejadły... Do tego wszystkiego miła, odrobinę cukierkowa grafika, która starszych fanów może odrzucać, ale która z pewnością podoba się targetowi, czynią tę pozycję jedną z lepszych bajek, takich, które bez obaw można pokazać dziecku. I o to chodzi. Jak dla mnie jednym oczywistym minusem tego serialu jest muzyka, aczkolwiek piosenka tytułowa w polskiej wersji nie jest taka zła... jak na moje ucho, o dziwo lepsza od oryginalnej... no cóż...

----
A i osobiście podjadałam się, kiedy pojawił się Bee. Wiem, że większość fanów teraz zabuczy: ej, no znowu Bee, nie mogli dać kogoś innego? Zawsze muszą go wciskać? Itp, ale ja go lubię i nic na to nie poradzę.

Ogólnie z ciekawości obejrzałam całą serię i nie żałuję. Bardzo dobry serial dla dzieci, z myślącymi postaciami i wartką akcją.

hum... 8/10

ocenił(a) serial na 8
Kandara

A propo's Bumblebee - pojawia się jeszcze raz.
Druga seria, odcinek 23. Dziś był na TVP ABC, oni niestety są troszku zapóźnieni...

ocenił(a) serial na 8
singri

trzeci sezon ponoć ma być w 2018 r; ale jak widzę polskie tytuły na wikipedii, to czasem myślę, że niektórzy mylą odcinki;

ocenił(a) serial na 1
Predator17759090

Wszystkie sezony zostały już nadane. Tylko 4 sezon był puszczany kilka lub kilkanaście razy w 2017. A myślałem przy tym serialu że będą puszczać od samego początku po ostatnim odcinku. Okazało się że 4 sezon został puszczony od nowa. To jak chodzi o teletoon+.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones