PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=216577}

Tomek i przyjaciele

Thomas the Tank Engine & Friends
5,1 1 611
ocen
5,1 10 1 1611
Tomek i przyjaciele
powrót do forum serialu Tomek i przyjaciele

Boże.
Boże. Mordy tych parowozów śnią mi się po nocach, a właściwie to nie, bo nie mogę spać. Przez
nie. Kiedyś oglądałam to z siostrą i od tej pory boję się pociągów. Co za zwyrodnialec jest
odpowiedzialny za oprawę graficzną tej chorej, krzywiącej psychikę bajki?! Dzięki niej nabawiłam
się miliarda fobii i do teraz biorę leki. Kiedy gaszę światło w pokoju, boję się, że przyjedzie Tomek.
Z, co gorsza, przyjaciółmi.

To wywracanie oczami. Ta narracja. Ten sposób poruszania się! I brak fabuły. A potem się dziwią,
że dzieci mordują swoje babcie ich własnymi nożami...

reservoirxxdog

Boże.
Boże.
Boże. Zgadzam się. Ta bajka jest przerażająca. Ruchy tych pociągów, twarze... Gdyby zmuszono mnie do oglądania tego samotnie w nocy, udusiłabym się zawinięta szczelnie kołdrą.

reservoirxxdog

Boże.
Boże. Głowę zawsze można odwrócić i nie patrzeć na telewizor. Ale drzwi i ściany przepuszczają dźwięk a młodsze rodzeństwo tuż za rogiem.
Boże.

użytkownik usunięty
reservoirxxdog

Mordy tych parowozów śniły ci się po nocach? Rzeczywiście, brzmi horrorystycznie.

reservoirxxdog

Nie zgadzam się z tą krzywdzącą opinią i muszę stanąć w obronie pociągów! To moja ukochana bajka z dzieciństwa i jakoś nie nabawiłem się żadnej fobii, Tomek i przyjaciele to bardzo urocze pociągi i proszę ich nie szkalować!

reservoirxxdog

ja się na przykład nadal boję leniuchowa xd

reservoirxxdog

A mi się pozytywnie kojarzą ze starymi reklamami Guinnessa:P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones