PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=256538}
6,8 744
oceny
6,8 10 1 744
Threshold Strategia przetrwania
powrót do forum serialu Threshold - Strategia przetrwania

Ten świetny serial wyemituje już za tydzień we wtorek stacja Polsat. Niestety godzina emisji nie jest zbyt dobra - mianowicie każdy odcinek będzie o godzinie 23:55, więc w tym samym czasie co inny popularny serial Sci-Fi - "Nie z tego świata".

Naxel

Polsat najwyrazniej sie rozmyslil- zamiast serialu zostal wyemitowany program o dzieciach polsatu- mam nadzieje ze termin wyemitowanania 1odc zostal jedynie przeniesiony. Okaze sie niebawiem.

Naxel

Jak ja kocham tą telewizje, we wszystkich programach tv było napisane, że ma być i nie było. Oczywiście bez żadnych wyjaśnień. Nie zdziwiłbym się jakby og jednak wyemitowali wczoraj tyle, że o 3 w nocy.

ocenił(a) serial na 6
Renegado

Oszukali nas banda zlodzieli i decydentów. Najlepiej dac ze bedzie serial i nagle zamienic go na program o "dzieciach wojny". Co sie przejmowac fanami sf

Drix

Podobno będzie w następny wtorek, zobaczymy co z tego wyjdzie..Ja o dziwo się cieszę bo dzięki temu obejrzę pierwszy odc, a tak bym nie mógł bo sesja jeszcze trwa:P

Naxel

Odcinek będzie wyemitowany dzisiaj, 10 minut po północy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones