PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=782812}
6,1 51
ocen
6,1 10 1 51
The Woman in White
powrót do forum serialu The Woman in White

Za jednym z portali: "Kobieta w bieli" ("The Woman in White") autorstwa Wilkie'ego Collinsa jest powszechnie uznawana za jedną z pierwszych powieści kryminalnych i sensacyjnych. Twórcy zapowiadają serial jako klasyczny thriller o władzy i manipulacji, zapewniając, że poruszane w nim tematy, m.in. pozycja kobiet w społeczeństwie, będą miały bardzo współczesny wydźwięk. Pełna zwrotów akcji fabuła opowie historię młodego nauczyciela, Waltera Hartrighta, który spotykając przypadkiem tajemniczą, odzianą w biel kobietę, odkrywa skomplikowaną intrygę, w której centrum znajdą się długo skrywane rodzinne tajemnice."
Trailer:
https://www.youtube.com/watch?v=O9lVnYTDpCk

użytkownik usunięty
pogodno_2

Wiesz, czy serial jest dostępny w internecie?

Ja, niestety, nie znalazłam.

użytkownik usunięty
pogodno_2

Ach, szkoda.

Oj, szkoda. Jeśli namierzę, dam znać ;)

użytkownik usunięty
pogodno_2

Dziękuję za szybką odpowiedź.

Nie ma sprawy, żałuję, że nie mogę pomóc. Oby....na razie ;)

użytkownik usunięty
pogodno_2

Na razie muszę zadowolić się fragmentami dostępnymi na Youtubie, ale będę poszukiwać dalej. Wierzę w moc internetu. :D

Trzymam kciuki za Twoją wiarę i poproszę o info, jeśli znajdziesz ;)

użytkownik usunięty
pogodno_2

Oczywiście. Podzielę się wiedzą tajemną, niech stracę. ;)

jakoś się zrewanżuję ;)

użytkownik usunięty
pogodno_2

Serwus! Dowiedziałam się, że można kupić na DVD m.in. na Amazonie (w razie ostateczności) i prawdopodobnie znalazłam odc. pierwszy w internecie. Nie jest to jeszcze potwierdzone, bo nie mam czasu teraz sprawdzać źródła. Nie wiem, czy są kolejne odc. Dałabym znać dopiero po weekendzie. :)

Jasne, wielkie dzięki za wszelkie info. Swoją drogą, pojęcia nie mam, dlaczego ten tytuł nie wylądował obok innych w sieci.

użytkownik usunięty
pogodno_2

Witam i ogłaszam dobrą nowinę! Właśnie jestem po dwudniowym seansie serialu, który obejrzałam na Dailymotion. Dostępne są wszystkie odcinki w wersji oryginalnej (mam nadzieję, że nie sprawi Ci to wiele trudności w zrozumieniu fabuły). W razie problemów ze znalezieniem, proszę informować. Jak obejrzysz, to podziel się wrażeniami (ja jeszcze przeżywam). Już po świętach, więc składam Ci życzenia na Nowy Rok. Pozdrawiam.

Baaaaardzo Ci dziękuję za pomoc i za życzenia! Podzielę się wrażeniami, obiecuję ;) W drugą stronę ślę życzenia znakomitego Nowego Roku, począwszy od pierwszego dnia. P.S. Ja od wczoraj żyję kinem codziennie i tak właśnie zamierzam zacząć ten-mam nadzieję-bardzo dobry rok 2019 ;)

użytkownik usunięty
pogodno_2

Zazdroszczę. Ja nawet nie mam czasu na dokończenie ulubionych serialów (!). Może w tym 2019 r. to się zmieni. Jaki ostatnio obejrzany film polecasz? :)

Wiesz, wymarzyłam sobie Sylwestra w kinie (pierwszego w życiu) i niezobowiązujące wałęsanie po pięknym mieście. I tak się namęczyłam, żeby repertuar w różnych kinach zgrać, a tym samym pobiegałam sobie zimową aurą i wieczorową porą, że własnie leżę chora ;) Ale nie ma tego złego, bo ostatniego dnia roku obejrzałam film, który został moim filmem roku i szczerze polecam: https://www.filmweb.pl/film/Green+Book-2018-809630
Premiera dopiero w lutym, ale warto poczekać. Mnie rozwalił: historią (na faktach), aktorstwem (Vigo w formie szczytowej i-przede wszystkim-zaskakującej, a Mahershala Ali-kupił mnie całą, co w kontekście trzeciego sezonu Detektywa, który już za chwilę-nie jest bez znaczenia), poczuciem humoru, które mi przetrenowało wszystkie mięśnie od pasa w dół. I-co chyba najważniejsze-pięknym przekazem i mądrością życiową, których nie zdradzę ;)

użytkownik usunięty
pogodno_2

Bardzo zachęcający opis. ;) Oj, życzę dużo zdrówka i wolnych godzin na oglądanie filmów.

(Nie) dziękuję ;) Tobie również-znalezienia (jednak) wymarzonej ilości czasu na dobre tytuły ;)

użytkownik usunięty
pogodno_2

Zawsze można porzucić mniej ważne obowiązki. ;) Dobrze, już Ci nie przeszkadzam. Będę wyczekiwać Twojej opini o "The Woman In White", bo po to tu się znalazłyśmy. ♡

Nie przeszkadzasz ;) Obiecuję dać znać, jak już uda się obejrzeć, szczególnie w kontekście ilości bieżących serialowo-filmowych zobowiązań. No, jak wchodzi wyczekiwany jak wiosna piaty sezon boskiego "Luthera", jak tu nie mieć dla niego czasu ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones