PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=772528}
6,7 692
oceny
6,7 10 1 692
The Windsors
powrót do forum serialu The Windsors

Dziwne - dostępny na Netflixie. Stężenie złośliwości wobec rodziny królewskiej poziom ekstremalny, ale mimo wszystko jest to brytyjskie poczucie humoru (tak między Małą Brytanią, a Allo, Allo) . Uwielbiam. Szczególnie polecam fanom The Crown, dla których patos tamtego serialu czasami robi się nie do zniesienia. Świetna odtrutka

kantakuzen

Jak nikt nie oglądał, skoro są oceny. Ja obejrzałam już jakiś czas temu. Czekam na trzeci sezon - tyle mają do nadrobienia, zaręczyny, ślub i ciążę Meghan, ciążę i narodziny trzeciego dziecka Kate, ślub Eugenii, Brexit.

kantakuzen

Właśnie oglądam po trzecim sezonie The Crown. Niektóre postacie nie są imo udane, np. William i Kate, z drugiej strony Fergie wymiata :-D

e_wok

ja uwielbiam Eugenię i Beatrice, mamuśka wiadomo też wymiata :D świetna jest też Camilla z Karolem :D rzeczywiście William i Kate mało udani, ale po jakimś czasie już tak nie przeszkadzają. A, i zapomniałabym jeszcze o Andrzeju, który jest najlepiej odwzorowany pod względem mówienia i zachowania ;p świetny serial

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones