PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=851390}

The Victims' Game

Shui Shi Bei Hai Zhe
6,7 311
ocen
6,7 10 1 311
The Victims' Game
powrót do forum serialu The Victims' Game

Więcej niż dobry

ocenił(a) serial na 7

Poza lekko drewnianą dziennikarką, uroda to trochę za mało, bardzo dobrze zagrany, a dziewczyna w roli córki hipnotyzująca, po prostu znakomita. Dręcząca, i nie dla każdego, mordercza zabawa poczuciem winy, typowa dla azjatyckiego kina. Tutaj zaserwowana jednak z wyjątkową powściągliwością w grze aktorskiej. Warte obejrzenia znacznie bardziej od większości zachodnich, aktualnych ofert.

pantagru

Ja na razie dopiero zacząłem, ale z dziennikarką się zgadzam. Do tego ma bardziej amerykański wygląd niż azjatycki co też trochę mi psuje odbiór.

ocenił(a) serial na 7
romek_krakow

Strasznie to rasistowskie. Postać dziennikarki walczącej za wszelką cenę o materiał, miała być wnerwiająca i odpychająca, jednak w ogólnym rozrachunku obroniła się jako empatyczna i dobra osoba. Zdecydowanie bardziej ludzka (w pozytywnym tego słowa zneczeniu) niż główny bohater.


Ciekawe czy twórcy przewidzieli, że ktoś o tak mało azjatyckich rysach twarzy od razu wzbudzi dysonans poznawczy i pejoratywny odbiór nawet u bladolicej publiki?


Lubię postaci, ktore chcą dobrze, a różnie wychodzi, albo po prostu, po ludzku, są dobre, ale różnie sobie w życiu społecznym radzą. Tutaj chyba każdy ma w sobie dobroć oraz pewne uzasadnione racje i to właśnie najbardziej kontrastuje z ofertą tzw. "zachodnią". Nie ma tego złego. Są szarości, antracyty i wszystkie możliwe odcienie moralności.

ocenił(a) serial na 7
pantagru

Muszę powiedzieć, że zwykle odbieram emocjonalność Koreańczyków w filmach jako przerysowaną teatralną, a tutaj mieliśmy faktycznie przekonujące emocje wręcz wzruszenia..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones