The Mandalorian (2019)
The Mandalorian: Sezon 3 The Mandalorian Sezon 3, Odcinek 8
Odcinek The Mandalorian (2019)

Rozdział 24

Chapter 24: The Return 39m
7,6 1 254
oceny
7,6 10 1 1254
The Mandalorian
powrót do forum s3e8

Super!!!

ocenił(a) serial na 10

To może być zwieńczenie serialu!!!

Smok_Eustachy

Po takim finale zaczynam mieć obawy co do sensu tworzenia kolejnego sezonu. Ale może to i lepiej?

ocenił(a) serial na 10
ThomasPPL

Zdecydowanie 5,5/10 ten odcinek finałowy. Nic nie rozwiązał do końca - pozostawił mnóstwo zapytań.

wiesiekpuchacki

Też mam niedosyt - i to spory. Strasznie przewidywalne i miałkie zakończenie sezonu. Żadnego cliffhengera ani sceny po napisach. Tak jak pisałem wyżej, dobry odcinek na zakończenie serialu zamiast tonąć dalej w odmętach coraz to gorzej pisanej historii.

ocenił(a) serial na 10
wiesiekpuchacki

a co miał jeszcze rozwiązać?

ocenił(a) serial na 10
Smok_Eustachy

No i nie potrzeba ratować się cameo żeby pokazać widzom czym Gwiezdne Wojny mogą być naprawdę

ocenił(a) serial na 7
Smok_Eustachy

Kiepski finał, a trzeci sezon na ten moment najgorszy.

ocenił(a) serial na 10
Smok_Eustachy

Mamy tu tradycyjne oplucie sekłeli:

1. Taran Holdo: tu też mamy poświęcenie statku ale ono ma sens i nie jakieś paliwo. PILOT WYSKAKUJE!!!.
2. Finałowa scena versus koniec Odrodzenia Skajłokera: fajne zakończenie, domek, żabki itp. versus absurdalnej sceny samej Rey zakopującej miecze nie wiadomo po co na rodzinnej farmie Luka i przywłaszczającej sobie nazwisko Skywalker.
3. Grogu nic sobie nie przywłaszcza tylko zostaje adoptowany i się teraz nazywa sir Din Grogu.
4. Zbrojmistrzyni jako antyteza Holdo: Zbrojmistrzyni jest mądra a Holdo głupia.

Smok_Eustachy

"Zbrojmistrzyni jest mądra a Holdo głupia." Głupim to trzeba być, by uważać taki chłam jakim był 3 sezon za dobry. Pisanie scenariusza pod coraz bardziej naiwnych widzów...

ocenił(a) serial na 8
Smok_Eustachy

Przede wszystkim Grogu zapracował sobie na tę adopcję trzema sezonami budowania pięknej, obustronnej relacji z przybranym ojcem. This is the way :) A nie, że nie lubię dziadka, to se wezmę nazwisko po zmarłych mentorach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones