The Mandalorian (2019)
The Mandalorian: Sezon 3 The Mandalorian Sezon 3, Odcinek 8
Odcinek The Mandalorian (2019)

Rozdział 24

Chapter 24: The Return 39m
7,6 1 254
oceny
7,6 10 1 1254
The Mandalorian
powrót do forum s3e8

Meeeh

ocenił(a) serial na 7

Bezpieczny finał bezpłciowego sezonu. Straszny zawód. Oczko w dół za całość.

ocenił(a) serial na 10
BlakJoint

a co się miało stać?

ocenił(a) serial na 7
Smok_Eustachy

Bylo ok ale zabraklo zaskoczenia jakiegos.Gideon wiedzial gdzie idzie Mando a mimo to pozwolil mu zniszczyc swoje klony?

ocenił(a) serial na 10
aronn

Gideon czekał w stosownym miejscu i się nie spodziewał.

ocenił(a) serial na 3
Smok_Eustachy

Yhm, nie pomyślał, że droga do niego prowadzi przez pomieszczenie z klonami i dał je sobie zniszczyć jak idiota, więc to z definicji nie było stosowne miejsce. Nie musisz bronić każdej głupoty w tym serialu ;)

ocenił(a) serial na 7
Smok_Eustachy

Cokolwiek, to był najoczywistszy możliwy scenariusz. Jak finał kreskówki dla dzieci.

ocenił(a) serial na 5
jakub_91

Animowane seriale SW mają dużo lepszą fabułę.

ocenił(a) serial na 10
andand22

Obejrzyj se finał Picarda aby pojąć geniusz Favreau

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8
BlakJoint

Sama prawda, straszny lackluster w porównaniu  z poprzednimi sezonami, zdecydowanie krok w tył -  od długości odcinków po sam scenariusz. 6/10 

BlakJoint

Dawno nie czułem takiego zażenowania oglądając gw....

ocenił(a) serial na 7
Majl_1

Nie no, Kenobi nie miał premiery tak dawno temu :]

użytkownik usunięty
BlakJoint

Dokładnie... No nie wiem, mogliby już oddać SW Lucasowi po tym jak je zniszczyli. Narobili seriali, większość sprowadzili na poziom gimbazy (bez obrazy dla gimbazy): powciskane power rangers, logika się w odcinkach gubi: raz coś nie mogą bo zabija atmosfera, potem sobie lecą I ganiają na jetpackach jak gdyby nic, zapomnijmy o kanonie i lore SW i na wrzucajmy po prostu trochę akcji. Jedyne co mi sie podobało to Andor, pierwsze sezony Mandaloriana I Jedi Tales. Za dużo na raz i wszędzie moim zdaniem.

ocenił(a) serial na 8
BlakJoint

Niestety ale 3 sezon to zjazd po pochyłej. Disney czego nie tknie to obraca w kupę łajna. W ogóle nie dziwi już ich 200 mld $ straty. Nuda, tandeta, rozczarowanie.

ocenił(a) serial na 1
BlakJoint

z wszystkich sezonow raptem garstka odcinkow sie do czegokolwiek nadaje. a i tez nie w calosci bo wszedzie praktycznie gdzie sie dalo musieli nawciskac swojej mainstreamowej wokowatej ciemnoty, ktora nijak sie ma do oryginalnego swiata gwiezdnych wojen.

ocenił(a) serial na 7
BlakJoint

Dokładnie takie same mam odczucie. Było przyjemnie, z oryginalnym pomysłem, autorsko, bez fajerwerkow a ewoluowało w plastikowy kicz bez pomysłu za to z fajerwerkami. Szkoda potencjału. Również gwiazdka w dół.

ocenił(a) serial na 6
BlakJoint

To już taka jazda na odgrzewanym kotlecie i sentymentach. Co sezon będą zabijali Mofa Gideona, a on będzie wymyślał coraz to nowe armie, żeby znów z nimi walczyć. John Favreau nie potrafi pisać historii - to oczywiste. Mając na tacy story - jak doszło do zniszczenia Mandalore. Wystarczyło ubrać to w słowa i obraz. Nieeee, po najmniejszej linii oporu. Wskrześmy Gideona... i jeszcze maskotka serialu, oczywiście że wróciła. Nuuuuuuda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones