The Mandalorian (2019)
The Mandalorian: Sezon 3 The Mandalorian Sezon 3, Odcinek 7
Odcinek The Mandalorian (2019)

Rozdział 23: Szpiedzy

Chapter 23: The Spies 51m
8,0 1 347
ocen
8,0 10 1 1347
The Mandalorian
powrót do forum s3e7

No nareszcie

ocenił(a) serial na 7

W końcu doczekaliśmy się dobrego odcinka w tym nieszczęsnym 3 sezonie. Wystarczyło dać trochę Giancarlo Esposito i skupić się na wątku Mandalore. Szkoda tylko, że tak późno.

ocenił(a) serial na 9
BlakJoint

dokładnie, połowa sezonu zmarnowana

BlakJoint

Oj nie przesadzajmy. Mi się ogląda ten serial bardzo dobrze i czekam na każdą środę na nowy odcinek :)

ocenił(a) serial na 7
Flisak

Nie zmienia to faktu, że ten sezon jest kilka poziomów niżej od poprzednich

ocenił(a) serial na 8
BlakJoint

Dokładnie, zaczynają męczyć bułę. I jeszcze ten potwór co wyskoczył z dupy a potem se gdzieś poszedł.

użytkownik usunięty
BlakJoint

Znowu się z Tobą zgadzam. Wiele odcinków były na poziomie dzieci z gimnazjum (zwłaszcza poprzedni). Pisane na kolanie z naciąganiem i olewaniem SW lore ("biedny Mroczny Miecz" ). Ten w końcu się kupy trzymał, miał obrany kierunek i styl. Nie wiem czy podejmę się kolejnego sezonu, jeżeli będzie. Bardzo się zawiodłam.

BlakJoint

YES YES YES YES YES YES YES XD

ocenił(a) serial na 5
ftr

NO NO NO NO NO

BlakJoint

A ja się z tym nie zgadzam, prawda jest taka że serial wydawał się nie iść w żadną stronę a każdy odcinek wydawał się nie mieć związku, jednak ostatni odcinek złączył to wszystko w piękną całość i wszystko nabrało sensu.

ocenił(a) serial na 7
ernestszadkowski

Tak,to fakt,zreszta te poczatkowe odcinki byly wprowadzajace,musialy takie powstac i nie byly zreszta takie zle oprocz nieszczesnego 6 go ktory obnizal mocno jakosc tego sezon.Oby teraz juz tylko lepiej bylo.Tak samo bylo w Andorze,gdzie akurat 6 ty odc rozruszal mocno sezon.

ocenił(a) serial na 7
BlakJoint

Zgadzam się..moja żona zaczęła oglądać że mną dopiero od 3 sezonu. Śmieje się, że oglądam serial.dla.10-latkow. Nie wierzy, że wcześniej było poważniej.

ocenił(a) serial na 1
BlakJoint

bo caly ten serial stal sie jedna wielka piskownica dla wokowatych wysrywow, ktore wciskaja wlasnie poprzez takie fillery nie majace prawie zadnego zwiazku z glowna osia fabularna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones