The Mandalorian (2019)
The Mandalorian: Sezon 3 The Mandalorian Sezon 3, Odcinek 3
Odcinek The Mandalorian (2019)

Rozdział 19: Zgromadzenie

Chapter 19: The Convert 58m
6,8 1 526
ocen
6,8 10 1 1526
The Mandalorian
powrót do forum s3e3

Pierwsze 15 minut były super, chociaż zastanawiało mnie to, skąd wzięła się tak duża ilość TIE, i dlaczego na tej planecie? Dlaczego zbombardowali dom Bo-Katan Kryze? Reszta odcinka bardzo nudna, prawie zasnąłem na siedząco. Wiem, że temat klonowania i badań na tym polu jest ważny, biorąc pod uwagę luki w tym temacie, ale prawie godzinny odcinek nie wniósł nam nic nowego, i ciągle pozostajemy z wieloma pytaniami. Końcówka bardzo spoko, Bo-Katan nie jest już Apostatą, skłamała na temat hełmu i dołączyła do super rodzinki Mando, tylko co ona knuje? Dlaczego nic nie powiedziała o tym, co zobaczyla w głębinach żywych wód? Same pytania i brak odpowiedzi, nie mogę się już doczekać nowego odcinka.

ocenił(a) serial na 9
Daniel2001_rutek

Dlaczego mówisz, że skłamała na temat hełmu? Nie kojarzę żeby zdejmowała od zanurzenia. A duża ilość TIE Interceptorów to pewnie mała zapowiedź Thrawna, nawet zaznaczyli, że to nie mógł być byle kto z tak dużą flotą

ocenił(a) serial na 8
bleyd

Czy ja wiem że to zapowiedz Thrawna, bardziej powrot Moffa Gideona. A co do helmu, to musialo mi się pomylić, myslalem ze zdjela helm jak zrobila Dinowi zupe ze stworków;)

ocenił(a) serial na 9
Daniel2001_rutek

oby nie Gideon :/ chętnie zobaczyłbym kogoś kogo jeszcze nie było w tym serialu, Thrawn byłby fajnym intro do serialu o Ahsoce ale jak tak sobie myśle to faktycznie Gideon ma niestety większe szanse na pojawienie się niedługo, szczególnie, że też była wspomniana jego ucieczka

ocenił(a) serial na 8
bleyd

Ma wrócić w czarnej, Mandaloriańskiej zbroi z czerwonym mieczem świetlnym. Ogólnie ponoć będzie miał chęc i zamiar zostania Mandalorianinem i władca Mandalore (XD)

ocenił(a) serial na 10
bleyd

Myślę, że Thrawn pojawi się ale jako hologram do którego przemawia Gideon czyli jego podwładny

ocenił(a) serial na 3
Daniel2001_rutek

Właśnie ta cała fabuła z Pershingiem była najciekawsza z tego wszystkiego. Czułem się jakbym oglądał coś co ładnie podbudowywało świat i dawało nowe spojrzenie na to jak Coruscant sobie radzi w erze Nowej Republiki.

Komu potrzebne te głupie sceny akcji gdzie TIE-Interceptory pudłują non-stop (kiedy już Bo-Katan mówi, że nie ma tarcz), Din jest super pilotem mimo tego, że sam narzekał że N-1 jest dla niego za szybki i co chwilę walą ci tym "uuuuuuuu uuuu!" efektem dźwiękowym aby pobudzić ci mózg tanią dopaminą? Też niesamowity zbieg okoliczności, że akurat Bo-Katan ruszyła się ze swojego miejsca spawnu po quest parę godzin przed inwazją (kogo? nie ważne, macie scenę akcji!) i nie została zasypana gruzami.

Bardziej bym szanował ten klan gdyby nie mieli tej idiotycznej potyczki z krokodylem w pierwszym odcinku (i paru innych głupot w poprzednich sezonach). W tym kontekście to wszyscy tam niestety wyglądali na pozerów a nie prawdziwą wojowniczą kastę. Byle gad i banda śmiesznych szturmowców mogą im nakopać, no ale powiedzieli "this is the way" więc tania dopaminka leci ;)

Bardzo dziwne, że fabuła jakoś wchodzi na znośny poziom kiedy nie ma Mandolorian w serialu o Mandalorianie.

Arko777

Myślę, że twoje podejście o SW np. danie prequelom ocen na poziomie 4 jest dziwne, ale niestety muszę się zgodzić z większością wypowiedzi. Pierwsza część to farsa dla ubogich. Im więcej wrogów tym łatwiej uciec nawet nie draśniętym. Podobnie jak zakończenie.

ocenił(a) serial na 3
jeykey1543

Nie sądzę, aby to było takie dziwne. Mimo, że mam sentyment do tych filmów to nie są one wybitne. 4/10 na Filmwebie to "Ujdzie" a 5/10 to "Ok", więc myślę, że się zgadza bo ja w pełni używam skali 1-10. Mają fajne pomysły, starają się rozbudować uniwersum ale wykonanie pozostawia wiele do życzenia szczególnie dialogi i niektóre elementy fabularne (zwłaszcza w Mrocznym Widmie). Przy odpowiednim oszlifowaniu można by było zrobić z tego dobre filmy, więc to nie to że ich nienawidzę po prostu boli trochę niewykorzystany potencjał.

Arko777

Jeśli uważasz, że Ep. 3 to taki średniak, że jest połowa filmów od niego gorsza, a połowa lepsza no to sorry. Nic tu nie ma do dodania... Na równi z Kotem w butach, no szanujmy się jednak troszeczkę.

ocenił(a) serial na 3
jeykey1543

No w sumie teraz jak myślę o tym ile ten film ma emocjonalnych scen i ciekawych walk...

Faktycznie byłem nie fair z tą 5 patrząc na to, że kot w butach 1, który jest kwintesencją przeciętnego filmu który jedynie leci w tle i nie jest się aż tak zainwestowanym też ma 5.

6/10 dopóki nie zrobie sobie znowu maratonu SW i nie przypomne sobie konkretów. Dzięki za pomoc w szlifowaniu moich standardów.

Arko777

W pierwszej chwili przeczytałem "aby pobRudzić ci mózg tanią dopaminą":D

ocenił(a) serial na 8
Daniel2001_rutek

Zataiła istnienie mitozaura, bo zamierza go użyć do zdobycia władzy nad klanami.

Vhaldemar

Przede wszystkim to była w opór zaskoczona jego istnieniem, bo do tej pory wszystkie te opowieści traktowała na równi z bajkami dla (nie)grzecznych mandaloriańskich dzieci.

ocenił(a) serial na 8
Daniel2001_rutek

Dodam tylko że mam wrażenie że w 3 odcinku mocno zmieniła się narracja i chyba w końcu przestaje to być zbiór luźno połączonych z sobą questów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones