The Mandalorian (2019)
The Mandalorian: Sezon 2 The Mandalorian Sezon 2, Odcinek 8
Odcinek The Mandalorian (2019)

Rozdział 16: Ratunek

Chapter 16: The Rescue 44m
9,1 2 731
ocen
9,1 10 1 2731
The Mandalorian
powrót do forum s2e8

Zaorane

ocenił(a) serial na 9

Te 40 minut zaoralo całą nową trylogię.

Może parę rzeczy dało się przewidzieć, ale i tak zbierałem szczękę z podłogi.

_czerwonaszufelka_

tutaj wszystkie odcinki https://filmhit.pl/seriale-online/mandalorianin-caly-serial/

ocenił(a) serial na 10
Maucin_filmweb

Odcinek mistrzowski, klimat doskonały, odcinek warty zobaczenia w kinie.

ocenił(a) serial na 9
Maucin_filmweb

Zgadzam się, mistrzostwo

Dawid110dd

40 min ? Samą końcówkę tyle oglądałem ciągle przewijając do tyłu, bo nie wierzyłem, co widzę. Mistrzostwo nie jak nowa trylogia, co ledwo ją wklejam w moje wyobrażenia o Star Wars. Mandalorian to dopiero Star Wars :)

alien0000

Czy oglądaliście co reżyser nam przekazał po napisach końcowych ?

ocenił(a) serial na 10
dunker

Mało kto ogląda takie końcówki, ale to że będzie kolejny mini serial "star wars" tyle, że o Boba Fet to było już wiadomo :)

dunker

Co takiego?

dunker

Co takiego?

ocenił(a) serial na 10
karol_1

to takiego Xięga Bpbusia

ocenił(a) serial na 8
Maucin_filmweb

Faktycznie ostatni odcinek rozwalił mózg , ale ogónie gdyby nie ta zagrywka na fujarce z czołówki i cała muzyka do serialu , dałbym nawet 9.0

Maucin_filmweb

Dokładnie. Mandalorian a zwłaszcza ostatni odcinek to jeden wieliki środkowy palec pokazany nowej trylogii.

ocenił(a) serial na 8
Maucin_filmweb

Dzisiaj teraz przed chwilą zakończyłem No Mistrzostwo Świata jak dla mnie - na razie za gorący jestem po tym zakończeniu - ale czegoś takiego nie było chyba nawet oryginalnej Trylogii

ocenił(a) serial na 8
haagard71

Podobne odczucia miałem gdy dowiedziałem się kto jest ojcem Luka w Imperium Kontratakuje.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
wiktoriaboluch

Uwaga wiktoria... to naciągacz, oszust !!!!! , właśnie straciłem 20 zł tam nie ma żadnego odcinka, niby coś wyszukuje. LIPA Takich jak ty powinno się za jaja wieszać bydlaku.

wiktoriaboluch

Uwaga OSZUST wyłudził ode mnie 20 zł

ocenił(a) serial na 10
Maucin_filmweb

Owszem ostatni odcinek wgniata w fotel, a szczęki szukamy w piwnicy, ale trzeba przyznać że cały serial jest epicko zrealizowany, zdjęcia, muzyka, ten klimat, oglądałem w 4K z Dobly Atmos i po prostu miazga !

ocenił(a) serial na 9
UpadIy_Widz

W takiej jakości jakiej widziałeś, to aż się chce non stop oglądać ;)

Maucin_filmweb

Już od 5 odcinka drugiego sezonu ten finał był przewidywalny. Z resztą cały serial jest niesamowicie szablonowy... Ale... Jest to tak wyśmienity szablon, że oglądając kibicuję aby wszystko się układało zgodnie z tym przewidywalnym planem! Chyba właśnie o to tutaj chodzi. I nijak mi to nie przeszkadza. Jest to serial z przepięknie zarysowanym światem SW dla tych którzy chcą spędzić w nim więcej czasu. Nie ma zaskakiwać i tworzyć jakiś gównoburz... Ale jak widać użytkownikom tego cudownego portalu nic nie leży. Zawsze, wszędzie i wiecznie są niezadowoleni. Zdecydowanie są to ludzie którzy nienawidzą kinematografii i świata tak ogólnie. I o to (stwierdzenie faktu) też zaraz będzie przeogromny ból dupy. Co poradzić...

Maucin_filmweb

TAK A JA CI POWIEM INACZEJ IMPERIUM WYGRA TĄ WOJNĘ A CIEBIE ZAMKNĄ W GUŁAKU BO JESTEŚ BUNTOWNIKIEM I TYLE !!!!!!!!!!!!! I KONIEC END!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones