The Mandalorian (2019)
The Mandalorian: Sezon 2 The Mandalorian Sezon 2, Odcinek 2
Odcinek The Mandalorian (2019)

Rozdział 10: Pasażerka

Chapter 10: The Passenger 40m
7,5 2 214
ocen
7,5 10 1 2214
The Mandalorian
powrót do forum s2e2

Po pierwsze,kolejny przyjemny efektowny odcinek.Może to nie jest nic wielkiego fabularnie, ale jak to się przyjemnie ogląda. Po drugie.Piekło zamarzło, bo przyzwyczaiłem się do dubbingu ;D Znaczy ogólnie mnie irytuje, ale dubbing mandalorianina jest całkiem niezły. Nie przeszkadza mi.Widać że aktor podkładający głos ,chce żeby wyszło dobrze,a nie klepie tylko tekst.
Po trzecie.Chcę takiej gry. Choćby to były rozszerzone sceny z serialu plus dodatkowe misje. To aż się prosi .Jak to oglądam, to non stop widzę grę.Misja główna,misja poboczna ;D Upadły zakon nie był tym,czym oczekiwałem. Gra przygodowa akcji z teo uniwersum, powinna wyglądać dokładnie tak jak serial. Z Jedi to tylko RPG .

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Gorissh

Szykuj się na bana, i idź sie lecz ;) Albo daj się z powrotem złapać do psychiatryka :)

toyminator

OJ BANIKA DOSTANIESZ ŚMIERDZIELU NO SPOKO SPOKO TYLKO SIĘ NIE POPŁACZ TY GNIDDDDDOOO!!!!!!!!! SZYKUJE WSPÓŁRZĘDNE DO SKOKU W NADŚWIETLNĄ NARA FRAJERZE!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones