PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=813197}
8,1 59 618
ocen
8,1 10 1 59618
6,6 15
ocen krytyków
The Mandalorian
powrót do forum serialu The Mandalorian

Baby Yoda

ocenił(a) serial na 10

Baby Yoda to najlepsze co się przytrafiło ludzkości.

ocenił(a) serial na 10
nati_kwiatuszek

Zgadzam się, ja już nic słodszego w swoim życiu już nie zobaczę. 50-letnie niemowlę - fascynujący widok.

ewej

No chyba że będzie kilka takich na raz na ekranie :)

ocenił(a) serial na 10
wort801

O taka armia słodziaków to by rozbrajała swoją słodkością, każdy by wejrzał w te słodkie oczki i by się rozpłynął z zachwytu, trzeba nie mieć serca by się mu oprzeć. A Mando ewidentnie ma serce i to po właściwej ludzkiej rasie stronie.

ewej

Trzeba przyznać że twórcy tej postaci trafili w dziesiątkę, w necie jest tyle gifów i różnych filmów z Baby Yodą że aż ciepło na sercu się robi :)
Baby Yoda VS Darth Sidious
http://www.youtube.com/watch?v=UNYtkne2KGU
Niech moc będzie z tobą ewej :)

ocenił(a) serial na 10
wort801

I z Tobą wort801 i niech mistrz Obi czuwa nad nami, w postaci naszych avatarów :)

ewej

Dziękuje :) niech im też serial o Obi-wanie wyjdzie dobrze :)

ewej

Auuu, gdzie podpisać?

ocenił(a) serial na 8
nati_kwiatuszek

Jest kochany, kradnie każdy odcinek

ocenił(a) serial na 8
nati_kwiatuszek

chyba jakiś żart a nie najlepsze XDD

użytkownik usunięty
nati_kwiatuszek

A skąd wiesz, ja toto ma na imię? Yoda to imię mistrza jedi, a nie nazwa gatunku...

ocenił(a) serial na 10

Przecież to tylko przezwisko... Ma mówić "Dziecko nieznanego gatunku"?

użytkownik usunięty
muppet90

No właśnie - mogliby scenarzyści wymyślić jakąś tam nazwę gatunku (np. Klingon ;-P ) i bohaterowie mogliby wtedy mówić: klingońskie dziecko, czy podobnie. Baby Yoda to takie bezczelne podczepianie się pod główną serię, co mnie osobiście się nie podoba.

ocenił(a) serial na 10

Ale nie chcieli psuć tajemnicy Yody. Jego gatunek zawsze był owiany tajemnicą. Teraz przynajmniej to nie problem, skoro znamy już imię Dziecka: Grogu.

użytkownik usunięty
muppet90

Zakończyłem oglądanie na 1 sezonie (i tak zostanie), tam nie było o tym wzmianki.

ocenił(a) serial na 3

Dla mnie ten serial to taka Xena czy Hercules nowych czasów.

użytkownik usunięty
ciosina

To samo napisałem w innym miejscu (o Xenie, bez Herkulesa)

nati_kwiatuszek

Ale z naukowego punktu widzenia nie ma sensu wiec glupie .

ocenił(a) serial na 7
nati_kwiatuszek

Czekam na drugi sezon głownie ze względu na Ahsokę i liczę na pojawienie się Sabine, Bo-Katan, może Rexa. O baby Yodzie i wszystkich postaciach z pierwszego sezonu już niemal zapomniałem.

ocenił(a) serial na 10
elrond123

Bo Katan pojawiła się w trzecim odcinku drugiego sezonu. To ona wspomniała o Ashoce, którą gra Rosario Dawson

ocenił(a) serial na 7
nati_kwiatuszek

Skoro akcja dzieje się kilka lat po Powrocie Jedi, nie jest to żaden "Baby Yoda"

zatracony

Ashoka w 5-tym odcinku mowi, ze spotkala w zyciu dwoch przedstawicieli tego gatunku: mistrza Jedi o imieniu Yoda i tego malucha Grogu.

zatracony

Dokładnie tak jak piszesz .Jody już nie ma cytując "Idąc tym tokiem rozumowania, założyć można, że to sam Yoda mógł uratować Grogu z rzezi urządzonej przed Dartha Vadera i jego zastęp klonów "

nati_kwiatuszek

GROGU - tak. Oficjalnie nazywa się Baby Yoda

ocenił(a) serial na 10
Adam_53

już wiem...

nati_kwiatuszek

MASSZ MÓZG KOLEŚ>????????? ILE MASZ LAT????? JESTEŚ BAHOREM?????? NIE WIERZĘ W TO CHYBA SKONTAKUJĘ SIĘ W TEJ SPRAWIE Z CIS I INTERPOLEM I WTEDY POGADAMY TYYYYYY IDIUOTOT_EATDSAPTDSGpudjspgdigdsagdpgdpd0gdiue3 A MASZ ZA SWOEJ!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones