PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=728032}
6,9 5 295
ocen
6,9 10 1 5295
The Frankenstein Chronicles
powrót do forum serialu The Frankenstein Chronicles

Czy będzie kolejny sezon?

ocenił(a) serial na 10

Sześć odcinków to stanowczo za mało! Dawno nie widziałem tak dobrego serialu.
Końcówka szóstego odcinka jest tak niejednoznaczna, że kolejne sezony mogły by powstać. Ktoś coś wie na temat?

Teepees

No niee, ale wyjaśnia się chociaż kto to i dlaczego tak, a nie inaczej?

NStudentka

tak, jest wyjaśnione

ocenił(a) serial na 9
raju69

a gdzie?

Teepees

Zastanawia m nie tak niska ocena. Jestem na razie po 3 odcinku i zdecydowanie stwierdzam, że serial jest znakomity.

ocenił(a) serial na 8
Teepees

jest to miniserial,nie będzie drugiego sezonu niestety

CelineMarie

Wielka szkoda, bo jest świetny! :(

CelineMarie

Wielka, wielka, wielka szkoda. Serial jest naprawdę świetny, jak już zostało to tu napisane. Bardzo żałuję, tyle szmir się ciągnie sezonami, a taki dobry serial jest ucięty, tzn. robiony jako miniserial. Może po dobrym sezonie jednak nakręcą dalsze? Peaky Blinders chyba też kręcili pierwotnie jako miniserial. Podobnie chociażby Fear The Walkind Dead.

Bzyku1990

Tak - mogliby po prostu jakoś pokombinować - np. zrobić odcinki z retrospekcji przed sprawą Frankensteina... W końcu serial "Ripper street" też niby ma w nazwie Kubę Rozpruwacza, a większość odcinków dotyczy zupełnie czego innego. czyli drugi sezon mógłby być przed całą sprawą, cofnięciem się w czasie, a trzeci kontynuacją - co np. może zrobić Merlot, by zemścić się na Bestii. Sean Bean jest świetny w tej roli!

Muireann_

Racja. I na dodatek Ripper Street po 2 sezonach mieli przestać kręcić, dopiero protesty fanów sprawiły, że licencję wykupiło inne studio i nagrali 3. sezon. Może tutaj też dałoby radę? ;)

ocenił(a) serial na 7
Muireann_

Nie ma tam nawet jednego odcinka tylko o Rozpruwaczu, ponieważ wszystko dzieje się kilka lat po jego zbrodniach. Tytuł w oryginalnej wersji (anglojęzycznej) nic o Kubusiu nie wspomina.^^

Bzyku1990

Fear The Walkind Dead od razu były zamówione dwa sezony. A w założeniu ma być kręcony tyle co TWD.

ocenił(a) serial na 7
Gasza1910

Fear będzie miał tyle sezonów? To tragedia bo nawet reklamy tego ścierwa w internecie wnerwiają.^^

CelineMarie

Sprawa chyba nie jest jeszcze do konca zamknięta.

http://release-date.info/tv-series/the-frankenstein-chronicles-season-2-release- date-8903303412/

Szczerze oglądając teraz 6 odcinek nie wiem, czy mam chęć na sezon 2.

CelineMarie

Skąd takie bzdety ci przychodzą do głowy? Sezon 2 trwa w najlepsze.

ocenił(a) serial na 8
Ybor

dwa lata temu ciołku jak to pisałam nie było mowy o drugim sezonie ,mądry się znalazł ,w listopadzie 2017 odkrył Amerykę jak leci drugi sezon,brawo ty

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 7
Teepees

Zakończenie jest jak najbardziej otwarte, więc nie zdziwiłbym się gdyby poszli za ciosem...

ocenił(a) serial na 9
jjarek_filmweb

Wg radiotimes http://www.radiotimes.com/news/2016-06-21/the-frankenstein-chronicles-is-returni ng-for-a-second-series-on-itv ma powstać druga seria.

ocenił(a) serial na 7
wild79

Trochę sobie poczekamy, ale mam nadzieję że warto ...

ocenił(a) serial na 9
jjarek_filmweb

Moim zdaniem warto - w każdym razie sądząc po pierwszym odcinku.

ocenił(a) serial na 9
Teepees

odpychał mnie tytuł od dłuższego czasu ale po pierwszym sezonie mam głód na kolejnych kilka no ale sa tylko 2 i wielka szkoda :\ Wyjątkowo dobry serial a Boromir jest w nim wyjątkowy !!

ocenił(a) serial na 6
Teepees

Przeczytałem kilka komentarzy i wnioskuję, że miniserial jest zamknięty, a nie przerwany, bo np.: mała oglądalność. Mam rację? Bo nie wiem, czy warto oglądać.

ocenił(a) serial na 6
Teepees

I niestety powstał... Pierwszy sezon był naprawdę niezły, ale drugi jest mocno średni.

ocenił(a) serial na 7
Sol89

Potwierdzam - pierwszy sezon super, drugi - mocno naciągany, ale zakończył się w taki sposób że mógłby powstać sezon 3...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones