PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=721026}

The Expanse

8,0 24 484
oceny
8,0 10 1 24484
8,0 4
oceny krytyków
The Expanse
powrót do forum serialu The Expanse

Netflix

ocenił(a) serial na 9

Jest dostępny na Netflix, także z polskimi napisami. Totalne zaskoczenie.

ocenił(a) serial na 10
maciejpaw

ba, nawet z polskim lektorem w 5.1. Podobno Netflix wykupił ten serial i stał sie czescią 'netflix original series' - to dobrze wróży, przynajmniej go nie porzucą ;) Wczoraj przypadkiem się na niego natknąłem przeszukując netflixa, zeby po światecznym obżarstwie coś ciekawego obejrzeć. Padlo na The Expanse... nie mogłem się oderwać, cały sezon poleciał na raz. Jak dla mnie świetny, idealnie trafił w moje upodobania. Akurat na Westworld trzeba długo czekać (2018?) a tu 2gi sezon już za miesiąc (trochę ponad) :) W sumie ciesze sie ze wpadlem na to teraz a nie rok temu bo tyle czekania to nie dla mnie :D

legacik

Gdyby wykupił, byłoby NEW EPISODES EVERY WEEK, a nie ma.

ocenił(a) serial na 9
Cysiek1991

Wykupil, wykupil, wpisz w google "netflix bought the expanse" to sie przekonasz. A ze maja taka a nie inna polityke i podobno dopiero po wyemitowaniu wszystkich odcinkow na SyFy bedzie dostepny w Netflixie, to inna sprawa. A jeszcze inna, ze w polskim SciFi Universal nie ma nawet zapowiedzi...

sylwiuszp

Jest ekipa tłumaczy wiec nie boję sie o brak napisów

sylwiuszp

Netflix wykupił prawa do dystrybucji poza USA, dlatego drugi sezon jest w Stanach emitowany w TV a na Netflix nadal niedostępny. Po zakończeniu emisji w USA dodadzą cały 2 sezon do biblioteki Netflix. Ale serial nadal jest produkowany przez SyFy.

ocenił(a) serial na 9
maciejpaw

Ktoś wie kiedy będzie drugi sezon na Netflixie? Podobno dopiero jak skończą nadawać cały sezon, w maju.

ocenił(a) serial na 9
Ajcek

Litości, przecież tak się wciągnąłem że nie po to leci 50zl na netflixa żeby czekać do maja!!!!!!!!:X

ocenił(a) serial na 7
cichytrial

przecież już jest 2 sezon, jestem po 3 odcinku już

ocenił(a) serial na 9
Gangsteppaz

no niewiem, to na "moim" netflixie jest tylko 1 sezon

ocenił(a) serial na 7
cichytrial

na cda są już z Polskimi napisami 3 odcinki 2 sezonu

ocenił(a) serial na 9
Gangsteppaz

ok wszystko pieknie, ja tylko o netflixie mowie tak. Ale dzieki za info

Ajcek

Temat rzeka. Kasa i wszystko jasne. Przed połową kwietnia serial na polskim Netflixie nie pojawi się na pewno.

ocenił(a) serial na 9
Ajcek

Ech, poczatek czerwca, a drugiego sezonu na Netflixie NIET! Pisalem na FB bezposrednio do Netflixa, pisalem w ich postach o innych serialach itd - cisza. Moze Drodzy Współfani sprobujcie ich pomęczyć na FB ile sie da wpisami itd, to ktoś wreszcie zmeczony zapyta w centrali kiedy, a moze nawet cos to przyspieszy? :-)

ocenił(a) serial na 9
sylwiuszp

Ja się zastanawiam czy Wiedźmin będzie na czas, czy też będą czekać rok w stosunku do premiery amerykańskiej :P

ocenił(a) serial na 9
Ajcek

Wszystko zalezy jak lezy. Sezon 5 House of Cards mial w polskim Netflixie premiere w tym samym dniu co w USA. Mozna? Mozna!

ocenił(a) serial na 10
sylwiuszp

Bo to jest ich produkcja HoS . Tak samo jest w HBO Premier gry o tron jest usa i w polsce o tej samej porze a the expanse netflixa tak do końca chyba nie jest może dali cośdo budżetu , ale produkuje SyFy

ocenił(a) serial na 9
michalkuc1993

Wiem, ze HOC jest ich 100% produkcja, a do Expanse kupili tylko prawa do dystrybucji poza USA. I nie oczekiwalem, ze beda puszczali odcinki The Expanse w tym samym czasie co SyFy. Ale zaraz mina 2 miesiace, jak SyFy wypuscilo ostatni odcinek drugiego sezonu... Pewnie maja jakas umowe miedzy soba, albo co? Szkoda tylko, ze ani be ani me nt. terminu pokazania w Netflixie drugiego sezonu. Pocieszam sie tylko, ze w UK tez nie ma poki co.

ocenił(a) serial na 9
maciejpaw

No wreszcie. Sezon drugi bedzie w polskim Netflixie we wrzesniu 2017!
https://www.nflix.pl/drugi-sezon-serialu-expanse-ekspansja-2015-zadebiutuje-w-of ercie-netflix-polska-juz-wrzesniu-2017r/

maciejpaw

juz nie ma na Netflixie. Teraz jest na Amazonie 4 sezony. Chyba Netflix stracił prawa :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones