PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=721026}

The Expanse

8,0 24 466
ocen
8,0 10 1 24466
8,0 4
oceny krytyków
The Expanse
powrót do forum serialu The Expanse

Dla mnie serial jest bardzo dobry. Może nie następca Battlestar Galactica, co zastępca, którego przez ładnych parę lat brakowało. Czwarty odcinek natomiast mnie wręcz zmiażdżył.

Byłem na tyle pod wrażeniem tego serialu, że zrecenzowałem wszystkie odcinki. Jeśli ktoś jest zainteresowany, to zapraszam (raczej nie ma w nich spoilerów) http://pifko.org/tag/expanse/

ocenił(a) serial na 9
Wookie

BG mnie jakos odrzucalo moze zrobie powrot i sie przekonam do niego ale wracajac do tematu caly 1 sezon trzyma poziom moze troche za dlugo na poczatku wszystko bylo wyjasniane ale dzieki temu chcialo sie kolejny odcinek zobaczyc, swiat przedstawiony jest swietnie jak dla mnie jeden z najlepszych seriali SciFI ostatnich lat

tak jeszcze dodajac fajne recenzje swoja droga Ci wychodza :)

ocenił(a) serial na 10
Seblo7

Dzięki :)

Dla mnie się trochę za bardzo akcja rozwlekła po 4 odcinku, ale poza tym też uważam, że to świetny serial. Super, że zwraca uwagę na szczegóły i stara się być wiarygodny, nie idąc na skróty. A BSG naprawdę warto nadrobić, szczególnie 2 pierwsze sezony :)

ocenił(a) serial na 8
Wookie

Drugi sezon jest znacznie lepszy. Bardzo dobrze pomyślany serial.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones