PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=721026}

The Expanse

8,0 24 484
oceny
8,0 10 1 24484
8,0 4
oceny krytyków
The Expanse
powrót do forum serialu The Expanse

Takie wrażenie po pierwszym sezonie. Większość scen z Holdenem i jego ekipą aż ociekała Dead Space i troszkę System Shockiem. Spokojniejsze śledztwo Millera i większość scen z Ceres to Mass Effect czy Technomancer. Cała polityczna intryga i konspiracja jak pierwszy Deus Ex (Mao niczym Bob Page).

No i ta wymiana zdań między Holdenem a Millerem (luźno przytyczona, bo już zapomniałem dokładnie) w scenie gdy skrywają się przed policją na Eros:
- Czy ty zawsze musisz iść na pałę? Może jest tu jakiejś inne wyjście, albo szyb wentylacyjny. :D

A tak przy okazji, ten serial jest tak zajebisty, że właściwie brakuje mi słów by to opisać. W tej chwili absolutne 10/10 ale poczekam z oceną na całość. I pomyśleć, że nawet słówka o nim nigdy nie słyszałem, znalazłem, bo miałem ochotę obejrzeć jakieś sc-fi i wpisałem w goglach sc-fi series...

ocenił(a) serial na 9

Reklame maja nedzna, Netflix jak wypuszczal drugi sezon u nas to wrzucil info pomiedzy 10 innych premier. Ale znacznie gorszy ST Discovery reklamowali osobno, ze juz nie wspomne o Bright, ktory mial billboardy w calej Polsce, a w/g ocen krytykow i widzow jest mierny...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones