The Boys
powrót do forum 4 sezonu

Kiedy premiera?

ocenił(a) serial na 10

Wie ktoś kiedy premiera 4 sezonu?

ocenił(a) serial na 9
HKwinto_40

Witam. Niestety nie wiem. Pozdrawiam.

Terzieff_Godefroy

Skoro nie wiesz, to po co się odzywasz?

ocenił(a) serial na 8
WojtasJ_

bijta się

WojtasJ_

Ja też nie wiem, ale mam kolegę i on też nie wie.

ocenił(a) serial na 8
Piotr_Piotr_32

Pisałem maila do wytwórni i oni też nie wiedzą.

HKwinto_40

Ponoć już 29 września

ocenił(a) serial na 7
apnethrone

29 wrzesnia jest premiera Gen V, co do S4 The Boys to prawie na pewno nie będzie premiery w tym roku. (strajki)

silent_11

Fakt masz niestety rację :-/

HKwinto_40

12 kwietnia skończyli nagrywanie, zazwyczaj potrzebują 10-12 miesięcy na edycje przed wypuszczeniem. Do tego dochodzą strajki, które nie maja bezpośredniego wpływu na termin, ale... wiemy jak jest.

ocenił(a) serial na 10
Rude_Owner

Dziękuję zarówno Tobie jak i innym, którzy pofatygowali się z info na ten temat.
To już kolejna interesująca pozycja, która się opóźni przez te strajkujące szczurze wymiona... :/

ocenił(a) serial na 7
HKwinto_40

Nie oceniałbym tych strajków tak surowo, po za tym ze scenarzyści sa często traktowani jak najgorsze ścierów (nie rzadko dostają wypłaty 6-8 miesięcy później niż maja to w kontrakcie) to walczą o to aby AI nie wjechało na pełnej i nie zaorało w zasadzie kina jakie znamy... a uwierz mi (trochę siedzę w AI) jest do tego naprawdę bardzo, ale to bardzo blisko...

ocenił(a) serial na 10
silent_11

Może rzeczywiście trochę przesadziłem... Tylko wiesz, człowiek wkurzony, bo tyle ciekawych pozycji jest na delayu(min. Riddick 4, Sherlock 3 z Downeyem i Lawem, Marvel i jeszcze kilkanaście innych), że czasami traci kontakt z rzeczywistością...

silent_11

Nie da się już tego powstrzymać więc daremne są ich starania

silent_11

A co w tym złego tak naprawdę? Jeżeli seriale w końcu maja mieć logikę (ostatni sezon GoT pozdrawia) to jestem za scenariuszami od AI.

ocenił(a) serial na 7
Rude_Owner

hej ziom, mylisz się niestety strajki maja ogromy wpływ na postprodukcje, w zasadzie dokończenie nawet już teoretycznie nakręconego serialu(czyli po nakrywkach) bez scenarzystów jest praktycznie nie możliwe

HKwinto_40

Ja też nie wiem, pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
HKwinto_40

Gdzieś czytałem, że "według oficjalnych informacji", premiera 4 sezonu serialu "The Boys" odbędzie się w 4 kwartale 2023 roku (czyli w okresie od października do grudnia 2023 roku).

Halavin

Napewno nie. Na logikę biorąc: dopiero co wyszedł spinoff więc napewno nie wypuszcza tak szybko 4 sezonu Boys

HKwinto_40

nie wiem po co te niuanse, gdybania... nie prosciej zapytac producenta? W czerwcu sie wypowiedzieli ze koncza 8 odcinek i wyjdzie na swieta w grudniu

ocenił(a) serial na 10
Lord_Mitsu

pytali, tez nie wie

HKwinto_40

Ja też nie wiem

HKwinto_40

Ja wiem ale nie powiem. Taki suchar. Tak naprawdę nie wiem. Jednakże proście a będzie wam dane.

ocenił(a) serial na 10
HKwinto_40

Ja tez nie wiem

ocenił(a) serial na 9
HKwinto_40

Ja mam informacje z pierwszej ręki kiedy sezon 4, więcej info podeślę wieczorem

ocenił(a) serial na 10
PinkySuavo

Czekam

użytkownik usunięty
PinkySuavo

Czekam

ocenił(a) serial na 7
HKwinto_40

Ja wiem, ale nie mogę powiedzieć.

ocenił(a) serial na 9
Korgan_

A teraz byś powiedział?

użytkownik usunięty
HKwinto_40

https://www.instagram.com/p/C3qE49woKol/?igsh=MTYxYXo5dTQwaXd3MA==

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones