The Boys
powrót do forum 3 sezonu

Zbyt wulgarny i niesmaczny. Poszli za daleko i śmierdzi kiczem. 3 sezon to porażka...

ocenił(a) serial na 8
Kam_Mis

Z ocen wynika, ze 3 sezon najwyżej oceniany i ja również tak myślę.

pawelstarobrat

Moja opinia , mam do niej prawo. Oceny na filmwebie to ostatnia rzecz na jaką zwracam uwagę. Świetne filmy mają gorsze oceny niż papka od marvela..

ocenił(a) serial na 8
Kam_Mis

Jak ktoś jest głupi to widzi tylko genitalia.

Wostock

no cóż... według mnie jeżeli ktoś nie potrafi nic innego jak odpowiadać obraźliwymi epitetami musi być dopiero inteligentem.....

ocenił(a) serial na 8
Kam_Mis

Ktoś kto myli epitet z inwektywą na pewno nie jest inteligentny.

Wostock

pfffff nie pogrążaj się i nie wypowiadaj jak nie masz nic rzeczowego do napisania

ocenił(a) serial na 8
Kam_Mis

"Rzeczowego" jakie trudne słowo, nauczyłeś się oglądając "Pytanie na śniadanie"?

Wostock

dalej na temat, dalej atakujesz, musisz być bardzo nieszczęśliwym człowiekiem, zaczynam współczuć ....

ocenił(a) serial na 8
Kam_Mis

Krytyk, poliglota i psycholog. Nie jesteś też przy okazji dentystą? Bo muszę wyrwać ósemkę xDD

Wostock

biedactwo, daleko od domu, Moskwa nie czeka ?

ocenił(a) serial na 8
Kam_Mis

Niet, muszę prowadzić badania nad typowym polskim frustratem z małym fiutkiem xDD

Wostock

biedak. Trudne dzieciństwo... wujek wchodził do wanny? Dasz rade ,pokonasz traume, ale nie w ten sposób. Nie jestem Twoim wujkiem !

ocenił(a) serial na 8
Kam_Mis

Często wyobrażasz sobie dorosłych facetów molestujących dzieci? To chore.

Wostock

jaki się moralny nagle zrobił, czuły punkt ?

ocenił(a) serial na 8
Kam_Mis

Tak wiem, że to dla ciebie bardzo dziwne, że ktoś może tak po prostu być oburzony twoją pedofilia. Musi stać za tym jakaś głębsza przyczyną, przecież to niemożliwe, że ktoś tak sam z siebie xDD

Wostock

Słabo świat znasz. Pozdrów wujka.

ocenił(a) serial na 8
Kam_Mis

Nie muszę, na pewno się znacie xDD

Wostock

Wątpie. Mam prysznic.

ocenił(a) serial na 8
Kam_Mis

Też ma swój urok i jest bardziej praktyczny.
Zresztą sam kazałeś go pozdrowić xDD

Kam_Mis

oho, mamy płatek śniegu xD żebyś ty chociaż widział co jest w komiksie...

Akira_666

nie interesuje mnie to, oceniam serial, dokładnie 3 sezon, dwa pierwsze były spoko, trzeci to przegięcie , moja opinia!

Kam_Mis

Tak. Zawsze podnoszę o 2 punkty za genitalia. A co?

ocenił(a) serial na 8
_Kuba

Genitalia są zajebiste.

_Kuba

Masz prawo. Co komu się podoba !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones