The Boys
powrót do forum 2 sezonu

źli ludzie chca nas wybić z powodu koloru naszej skory nazywaja to biale ludobojstwo huehue chyba tworcy serialu nie przepadaja za blm :D

ocenił(a) serial na 10
shadow87

Przepraszam co? Niby dlaczego nie przepadają? Co manipulacja i pranie mózgu 10 latkowi ma do blm?

ocenił(a) serial na 8
Kenoishi

manipulacja i pranie mózgu to blm ;]

ocenił(a) serial na 10
shadow87

Dlaczego uważasz, że twórcy nie przepadają za blm?

ocenił(a) serial na 8
Kenoishi

a dlaczego ,a po co ,a czemu ... dlatego ze biedni i pokrzywdzeni mogą być tylko czarni a w serialu było że biali , nie jest to poprawnie amerykanskie

ocenił(a) serial na 10
shadow87

Okej widzę, że jesteś na prochach. Jak Ci zejdzie faza to odpowiedz na moje pytanie. Powtórzę. Dlaczego według ciebie twórcy mieli by nie lubić BLM

ocenił(a) serial na 8
Kenoishi

wow opowiedz co jeszcze widzisz przez internt ?:] odpowiedziałem ci juz raz jak jesteś za głupi żeby zrozumieć to sory idź dalej oglądać batmana :]

ocenił(a) serial na 9
shadow87

U ale mu pocisnąłeś jeszcze gdyby batman był mniej kompetentnym dziełem niż the boys. A jeżeli chodzi o słowa które zacytowałeś padają one od nazistki nienawidzącej czarnych by omamić nieświadomego dwunastolatka. Jakim idiotą trzeba być by pomyśleć że autorzy mają tu na myśli niechęć do BLM i jeszcze zarzucać innym że to oni dobrze nie rozumieją. Ty nawet nie idź oglądać batmana, ty idź myszkę miki chociaż na twój poziom to i myszka miki może być dla ciebie zbyt skomplikowana.

shadow87

No chyba jest całkiem na odwrót. Słowa które przytaczasz wygłasza postać która jest jednoznacznie zła. Na dodatek ma nazistowski korzenie. Kontekst jest więc taki że jedynie źli ludzie kochający Hitlera myślą że to biali są pokrzywdzeni

potwor84

Dokładnie o to chodziło, kolega wyżej najwidoczniej nie wyłapał. Chyba że sympatyzował z tą postacią xd

ocenił(a) serial na 8
korn_flakes

a wy nie ?

ocenił(a) serial na 9
korn_flakes

Stary ,przecież Stormfront to zajebista postać,mam nadzieje ze ujrzę ją w 3 sezonie. A co do sympatyzowania ,to nic nie będę pisał ,bo zaraz znajdzie się jakiś kmiot i zgłosi nadużycie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones