The Boys (2019)
The Boys: Sezon 3 The Boys Sezon 3, Odcinek 8
Odcinek The Boys (2019)

Rozpalony do białości

The Instant White-Hot Wild 1h 2m
7,7 1 067
ocen
7,7 10 1 1067
The Boys
powrót do forum s3e8

Napewno wielkim zaskoczeniem było to że nagle butcher i homelander walczyli razem przeciwko soldier boy'owi bo chyba nikt się tego nie spodziewał. Ale całość wyszła tak sobie... Według mnie the boys zgubiło w tym finale te burtalność i jedzie jakimiś standardowymi kliszami. Nie pasuje to do tego zepsutego świata który był przedstawiany od początku w tym serialu. Po części mogę zrozumieć takie zagranie żeby dać sobie furtkę do następnych sezonów ale szczerze dla mnie the boys niebezpiecznie idzie w stronę odcinania kuponów... Bo tak naprawdę te zakończenie i zachętą do oglądania następnego sezonu dla mnie wyszło bardzo słabo bo szczerze ja już nie mam tego uczucia co w poprzednich sezonach że nie mogę sie doczekać kontynuacji co nie zmienia faktu że serial dalej trzyma poziom i będzie trzymał zapewne.

P.s. szkoda mi się zrobiła black noira że tak se głupio umarł xD Chociaz patrząc na to szerszej to było dobre zagranie scenariuszowe bo potem była scena z resztą załogi na dywaniku i dało to takie uczucie jakby homelander chciał ich zaraz zabić hehe

kamillo112

A-Train dałby dyla, jedyny jest w stanie uciec Homelanderowi. Pozostała dwójka miałaby przekichane.

ocenił(a) serial na 10
hitman4334

No postać a-traina może być ciekawa w 4 sezonie bo będzie chciał pokazać że ma swoje zdanie.

kamillo112

Prawda, też się trochę zawiodłam. Odcinek nie był zły, ale jak na koniec sezonu trochę słabo. Ciekawe to by było, gdyby Soldier Boy odebrał moce Homelanderowi i w 4 sezonie musiałby żyć jak normalny człowiek. Albo gdyby to Homelandera uśpili i z Soldier Boya zrobili nowego dowódcę Siódemki. A tak to mamy to samo - znowu chłopaki kontra supek (Victoria czy jak jej tam).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones