The Boys (2019)
The Boys: Sezon 3 The Boys Sezon 3, Odcinek 8
Odcinek The Boys (2019)

Rozpalony do białości

The Instant White-Hot Wild 1h 2m
7,7 1 067
ocen
7,7 10 1 1067
The Boys
powrót do forum s3e8

Jednak Solider boy miał trochę racji w tym że wypomniał Butcherowi że jemu każe zabić syna , a sam broni syna Homlandera. Gówniak gówniakiem ale coś czuje że wyrośnie z niego niezły psychopata pod okiem tatusia i dla dobra ogółu odj*banie go jak jest jeszcze mały nie było takim głupim pomysłem. W sumie to Solider boy miał najlepszy ogląd sytuacji, sucha kalkulacja, lepiej załatwić to teraz bo później będzie tylko gorzej, no ale fabuła musi iść do przodu i chyba musiało się tak skończyć

ocenił(a) serial na 9
michalBialystok

To, że gówniarz wyrośnie na zwyrola jest zasługą Butchera. Chłopa miał kaszkę z psychiki i zamiast mu pomóc iść ścieżką drogą dobra to popchnął go praktycznie w łatwą stronę - do tatusia psychopaty.

KisielGTX

Raczej mamusi która z bliżej niezrozumiałych powodów uznała że wychowanie syna w plastikowej utopii rodem z Truman show to doskonały wybór, nawet Homlander jej dobrze tłumaczył że sam jest efektem takiego udawania.

ocenił(a) serial na 9
Annash

A to już jest poprzedni sezon a ja komentowałem trzeci jednak i tak masz rację. Oboje ją mamy.

ocenił(a) serial na 9
KisielGTX

Ale dziwne, bo czemu właściwie Ryan poszedł z kimś kto dość ch*jowo go traktował i praktycznie przyczynił sie do zabicia jego matki :P

ocenił(a) serial na 10
Alan_46

Juz trochę minęło odkąd oglądałem sezon 2 ale homelander przecież wcale go źle nie traktował.

ocenił(a) serial na 9
kamillo112

No nie wiem mi sie ciągle przypomina jak homelander go z dachu zrzucił i w sumie to homelander chciał go zabić po tym jak poturbował stormfront

ocenił(a) serial na 9
Alan_46

Homelander był wściekły jak chłopak poturbował Stormfront, ale chyba nie chciał mu zrobić krzywdy, to Rzeźnik chciał wtedy Ryana z rozpaczy za żoną ubić jakimś łomem ale przybył Homelander i Rzeźnik trochę otrzeźwiał, przypomniał, że złożył obietnicę.

ocenił(a) serial na 9
Alan_46

Dzieciak wchodzi w fazę buntu, nie ma rodziców, nigdy nie miał "normalnej" relacji z rodziną, żył pod kloszem a obecnie władają nim emocje a nie rozum. To normalne, że szuka swojego miejsca na ziemi i kogoś kto go pochwali. Nawet za czynienie zła.

ocenił(a) serial na 9
KisielGTX

Nah szkoda troche, miałem nadzieje że w tym sezonie będzie sie już
coś zbliżało w kierunku relacji ojciec syn między Butcherem a Ryanem, a tu takie coś sie odwaliło pod koniec :P

ocenił(a) serial na 9
michalBialystok

Ja nie czaje czemu nie pozwolili temu soldierboyowi wybuchnąć skoro młody też jest supkiem i to chyba nawet takim potężniejszym niż reszta (tak sugerują nam twórcy serialu momentami).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones