The Boys (2019)
The Boys: Sezon 3 The Boys Sezon 3, Odcinek 8
Odcinek The Boys (2019)

Rozpalony do białości

The Instant White-Hot Wild 1h 2m
7,7 1 067
ocen
7,7 10 1 1067
The Boys
powrót do forum s3e8

Patrioci powiewające flagi USA to faszyści popierający Nazizm i stojący murem za tymi "złymi"
Reszta protestujących to jak się dowiedziałem w ostaniem odcinku "wspaniała" społeczność LGBT dzięki której Maeve została uratowana z wieży :)
I oczywiście na koniec ta sama Maeve która pieprzyła się Butcherem nadal jest w "cudownym" związku LGBT co najlepsze całkiem zapomniałem o jej orientacji ale spoko twórcy musieli to dodać bo wcześniej chyba sami też o tym zapomnieli :)

ocenił(a) serial na 9
PlayHard_GoPro

To było oczywiste, ze to też zaorają. Już w 2 sezonie miałeś złego białego nerda, co gra w gry i potem robi zamach

PlayHard_GoPro

Akurat Maeve była biseksualna i tak była przedstawiana od początku. To korporacja usiłowała ją ukazać światu jako lesbijkę, bo tak im pasowało do koncepcji (tzn. do wzrostu popularności). Natomiast to że nagle jej (tzn. twórcom) się przypomniało, że jest w jakimś trwałym związku, to już inna kwestia. :P

ocenił(a) serial na 8
PlayHard_GoPro

Przecież akurat to prawda. Serial pięknie wyśmiewa wszystkich tych prawicowych oszołomów, antyszczepionkowców, jakieś QAnony i Trumpa.

ocenił(a) serial na 6
PlayHard_GoPro

Niestety im dalej, tym gorzej. W pierwszym sezonie ta debilna poprawność polityczna przemykała chyłkiem, w trzecim nie było odcinka, w którym by jej nie wsadzali, w większości przypadków kompletnie na siłę i bez sensu. Wątek Maeve, to że nagle się dopakowała i pokonała Homelandera, jej cudowne przeżycie, jak eksplodowała i pozbawiona mocy spadła z wieżowca, jej związek, który raz jest, potem nagle magicznie znika, aby nagle znów być i to w pełni szczęścia, to wszystko było żenujące i naciągane. Biorąc pod uwagę jak nudna i mdła jest ta postać od samego początku, to miałem nadzieję, że zginie, no ale musieli ją magicznie ocalić.. :/

Widać, że "lewackie oszołomy" muszą swoje bezmyślne idee wszędzie wpychać siłą, rujnując tym samym radość z oglądania.

ocenił(a) serial na 8
Gniadex

To oglądaj prawicowe filmy i seriale na tvp i nie będziesz rozczarowany i wróci twoja radość z oglądania szczęśliwych par hetero jedzących rosół w niedziele po mszy :) Polecam np. "Smoleńsk" film z rewelacyjną grą aktorską i wybitnymi efektami specjalnymi. Albo np. niesamowity serial "Korona Królów" z każdym sezonem co raz lepszy !

ocenił(a) serial na 6
Maciek_2

To miłe, że Smoleńsk, Korona Królów i seriale na tvp ci się podobają, oraz że je polecasz, ale mam odrobinę lepszy gust niż ty. 


"Moja radość" by wróciła, gdyby ogólnie unikano wpychania ideologii, polityki i tym podobnych rzeczy do seriali i filmów. Szczególnie gdy się to robi w tak nachalny i chamski sposób. Jeśli tobie to nie przeszkadza, to ok, twoja broszka. Ale nie zmienia to faktu, że jest to odpychające i niepotrzebne. 

Gniadex

Próżny trud coś tłumaczyć lewackiemu aktywiście, ten typek to ojkofob nawet tu nie mieszka i tym się chwali na tym forum że sra na Polskę

ocenił(a) serial na 7
Gniadex

A dlaczego scenarzyści mają unikać polityki w swoich scenariuszach? Dlaczego mają popierać Twoją "poprawność polityczną" (bo tak naprawdę tylko o to chodzi, by ktoś coś robił tak, jak Ty tego chcesz), skoro nie mają ochoty? Oglądaj te seriale i filmy, w których będzie "po Twojemu". Są takie, w których próżno szukać choćby cienia wątku LGBT. "The Boys" nie jest dla Ciebie, ale dla tych, którzy akurat takiego serialu chcą.

Gniadex

Domyślam się, że polityka i ideologia przeszkadzają ci tylko wtedy, gdy są odmienne od twoich wartości i kontestują dominujące poglądy? 


Pozwól, że zdradzę ci pewien sekret - biali hetero mężczyźni ratujący kapitalizm to też jest ideologia. Ale że jesteśmy do tego przyzwyczajeni, to wątki polityczne zauważamy tylko, gdy są osoby LGBT lub kolorowe, krytykuje się korporacje itd. "The Boys" jest tego dobrym przykładem i swoją drogą robi świetną robotę ;)

ocenił(a) serial na 7
Maciek_2

"To oglądaj prawicowe filmy i seriale na tvp i nie będziesz rozczarowany i wróci twoja radość z oglądania szczęśliwych par hetero jedzących rosół w niedziele po mszy. Polecam np. "Smoleńsk" film z rewelacyjną grą aktorską i wybitnymi efektami specjalnymi." a widziałeś Erotica 2022"? :D

PlayHard_GoPro

to, że zapomniałeś że Maeve jest biseksualna, bo nie jesteś w stanie pojąć że jest więcej orientacji seksualnych niż hetero i homo , nie jest winą twórców - nie projektuj na innych swojego upośledzenia.


"I oczywiście na koniec ta sama Maeve która pieprzyła się Butcherem nadal jest w "cudownym" związku LGBT"

xD
ktoś serio powinien ci wytłumaczyć na czym polega biseksualizm i że owszem - jest częścią społeczności LGBTQ+. bardziej urocze jest to jak cię ubodło jak faszyści - albo jak ty ich nazywasz, "patrioci" - są tak źle przedstawiani.
oliwy do ognia dodaje tylko ta mała wzmianka w serialu kto przyczynił się m.in. do uratowania Maeve. ;)

ocenił(a) serial na 8
isobel

True. Ten serial to piękny bait na konserwy, które bóldupiąc tylko potwierdzają, że twórcy mieli rację ukazując w dany sposób pewnie zjawiska

ocenił(a) serial na 9
MINTOR1994

Na konserwy? Przecież ta korporacja i tv to wyposz wymaluj tvn24 i jej podobne. Na ekranie praworządności i demokracja, a tak naprawdę tylko wpływy, kasa i manipulacja. No i te rzesze lemingów pod wieżą w obronie "demokracji"

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Qpsztal

jestem elgiebetowską dzidą bo rozumiem czym jest biseksualizm. dziękuję, you made my day. pozdrawiam ;)

isobel

You have just made my day i też Cię pozdrawiam "Julko ze strajku kobiet"

Qpsztal

raczej "you also made my day" lub ew. "you made my day, too" , misiu ;)  i   w życiu nie byłam na żadnym strajku i nigdy nie będę,  ale w porządku - twoje sfrustrowanie i kompleksy widać gołym okiem. skoro tego potrzebujesz... let it be!    


pozdrawiam serdecznie :))

isobel

Użyłem tego idiomu w czasie Present Perfect ponieważ Twoja czynność (napisany post) z niedalekiej przeszłości poprawiła mój humor w danym momencie, ale to pewnie trochę za skomplikowane moja piękna nieznajoma. Co do dalszych zarzutów powiem jak w tym dowcipie ... Dalibóg, poznała mnie !!

dużo zdrówka i uśmiechu

ocenił(a) serial na 10
PlayHard_GoPro

Uderz w stół a nożyce się odezwą

ocenił(a) serial na 9
PlayHard_GoPro

nic nie zrozumiales z tego serialu, bo masz z byt zamknięty łeb przez dogmaty, którymi sie otaczasz pewnie każdego dnia. Niech zgadanę... pandemia to sciema, a szczepionki sa po to, zeby nas zabic?

braindead138

Widzę że robienie z siebie głupka, to twoja misja życiowa. Bardzo dobrze ci idzie i muszę powiedzieć, że jesteś już takim pajacem, że niewiele ci brakuje do klauna absolutnego.

braindead138

minął rok od twojego komentarza... gdzie ta twoja pandemia teraz jest ? która to już tura szczepionek ratujących nam życie ? :) taki otwarty umysł masz a łykałeś propagandę i kułeś się na marne kolego :)

ocenił(a) serial na 9
PlayHard_GoPro

Każdy nowy film lub serial jest podzielony na lewaków i prawaków hahaha czy wy nie potraficie po prostu cieszyć się dobrym serialem? The Boys jest parodią dzisiejszego świata, nie można go brać na poważnie. Wszędzie ten podział, nie nudzi was już to? Polecam kabaret Neonówki "Wigilia" może wam troche uświadomi jak głupi jesteście.

ocenił(a) serial na 9
Dragz777

Jak zamkniesz oczy to nie znaczy, że znikasz wiesz? To, że od 2 sezonu zaczyna się robić "dziwnie" w kwestii nagonki na serialowy odpowiednik Republikanów jest faktem. Nagle wszyscy co popierają dostęp do broni to dosłownie naziści i kkk, masa przytyków o "all lives matter" (to się słabo zestarzało bo nagrywali to jeszcze przed skompromitowaniem się liderów BLM) i "white genocide" czyli teoria spiskowa i Hitler lol. Jak już zobaczyłem
Seth Rogen w którymś odcinku to tylko spodziewałem się tych fiksacji żydowskich.

Dragz777

niestety większość seriali idzie w końcu w tą stronę... i czasem jest to do przełknięcia... ale tutaj to oni ostro przeginają...

ocenił(a) serial na 3
PlayHard_GoPro

Chciałabym tylko zauważyć, że jako lesba (nie lewacka, a libertariańska) też mi się nie podoba znikający związek. Ani sex z Rzeźnikiem, który był totalnie od czapy.

A serial drze łachą też z lewej strony? Jasne. Reklama A-train jest parodią "inkluzywnej" Pepsi, a Maeve jest les, bo bi jest za skomplikowane.
Więc dostaje się wszystkim

mtx

cała fabuła dzieli strony na prawą (złą) i lewą (dobrą) więc jeden wątek uderzający w lewą stronę to jak pierd wiecznej deszczowej nocy na polu buraków... niby coś było ale nikt nawet tego nie poczuł...

mtx

jest taki fajny mem pokazujący ilu terorrystów to muzumanie a ilu to biali...
to idealnie pasuje do twojego uderzenia w jedną i drugą stronę koleżanko :)

PlayHard_GoPro

Argument "poprawność polityczna", twój komentarz został rozpatrzony jako "niewarty czytania"

Janusz_Tracz_drugi

czyli jak ktoś wypomina poprawność polityczną to lepiej w ogóle tego nie czytać prawda ? a może tak od razu banować takie osoby ? nie ograniczaj się... pełna cenzura, ban i 10 lat łagrów !

PlayHard_GoPro

Bardzo chętnie rozwinę myśl. Zjawisko "Poprawności politycznej" jest pretekstem do patrzenia na wszelkie produkcje pod negatywnym kątem, jedynie z powodu przedstawienia reprezentacji. Być może przegapiłeś kilka lat ale nie żyjemy już w 70, i jest więcej osób o innym kolorze skóry, o innej tożsamości, innej orientacji itd. Kiedy ktoś używa "poprawności politycznej" jako argumentu w rozmowie, można być 100% pewnym że ma kompleks ofiary i/lub jest zamkniętym, smutnym piwniczakiem, z zapędami rasistowskimi/homofobicznymi etc.
Rozmowy na ten temat są ważne, na przykład tokenizacja postaci (jak to robi disney) albo słaba reprezentacja.
W "The boys" przedstawiony mamy konflikt, który obecnie trzęsie ameryką, i chyba nie ma nic dziwnego w tym że osoby notorycznie dehumanizowane przez prawą stronę w Stanach (czyt. LGBT, osoby o innym kolorze skóry, osoby chore itd.) nie bardzo chcą sympatyzować z opresorem ;) bądź co bądź to jakie zapędy mają "Patrioci" z USA bardzo zakrawają o to co przedstawione jest w serialu. Jeśli sądzisz że ich zachowania są złe, to może warto przemyśleć swoje wartości? Być może widzisz problem ale świadomie (bądź nie) go ignorujesz?
Poprawność polityczna nie jest prawdziwym zjawiskiem, reprezentowanie coraz większej mniejszości jest naturalnym postępem cywilizacyjnym.

Janusz_Tracz_drugi

O i jeszcze jedno, komiks którego pierwszy tom wyszedł w 2006 również miał postaci nieheteronormatywne?? Nie możliwe! Może jest szansa że to nie owi bohaterowie są problemem, tylko to że w stronie obiektywnie "złej" dostrzegasz swoje zachowania?

Janusz_Tracz_drugi

typowe pieprzenie lewicy... jak wypominasz poprawność polityczną to jesteś hejterem, nietolerancyjnym boomerem etc a prawda jest taka, że fabularnie te filmy leżą w dużej mierze przez wciskanie niepotrzebnych wątków, w historii kina lat 70-80-90 jest mnóstwo wątków związanych z mniejszościami czy też orientacją seksualną... jednak nie jest to nachalna propaganda taka z jaką mamy do czynienia teraz... reszty już mi się nawet komentować nie chce bo mnie krew zalewa jak czytam te głupoty, które wypisujesz chłepcze...

PlayHard_GoPro

Kurcze pieczone, dobrze że związki heteroseksualne nie są "propagowane" bo by ci żyłka strzeliła

ocenił(a) serial na 7
PlayHard_GoPro

Miej pretensje to psycholi, którzy wycierają sobie mordę patriotyzmem. "Kiedy zaczynają dużo mówić o patriotyzmie, Bogu, honorze i ojczyźnie, to na pewno znowu coś ukradli" - te słowa są niedoszacowane względem działań wielu współczesnych władz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones