The Boys (2019)
The Boys: Sezon 3 The Boys Sezon 3, Odcinek 6
Odcinek The Boys (2019)

Bohaterogazm

Herogasm 1h
8,7 1 371
ocen
8,7 10 1 1371
The Boys
powrót do forum s3e6

Spodziewałem się jakiejś konkretnej orgii i okropnych rzeczy, a nie było wcale gorzej niż w innych odcinkach.
Wygląda na to, że Homelander jest naprawdę mocny, a Super Butcher jest silniejszy od Soldier Boya.
Okazuje się, że żołnierzyk po usłyszeniu ruskich słów wpada w trans, odpala ładunek i potem nie pamięta ostatnich 10 minut ze swojego życia.
Fajne fatality na tym sprinterze w hełmie.
Jestem bardzo ciekawy, jak zakończy się ten sezon i podejrzewam, że Black Noir odegra w finale dużą rolę.

Labret

Dla mnie to był najlepszy odcinek całego serialu. Od brutalności przez orgie i epicka walkę z Homelanderem na zakończeniu które zostawia nieznośnie zainteresowanym co tym razem wymyśla po tym co powiedziała Starlight. Annie.

Sined

No tak, odcinek był świetny, ale reklamowali to jako coś, co ma zniszczyć ludziom psychikę i nie będzie można tego odzobaczyć. Tym czasem jak walkę Butchera i Homelandera przewijałem kilka razy, bo była naprawdę świetna. Soldier Boy trochę do mnie nie przemawia, ten aktor jest jakiś drewniany.

Labret

Moim zdaniem Soldier Boy jest taki jaki powinien być - człowiek pomnik (czy też zimny drań), nie okazujący zbyt wiele emocji. Trochę jak Homelander, tylko że za maską aroganckiego supermana nie ukrywa rozjechanej psychiki.

ocenił(a) serial na 9
Labret

RIP Blue Hawk. Miał piękną śmierć.

Douger

Ed Boon byłby dumny z tej sceny. KABAL!

ocenił(a) serial na 10
Labret

No odc 6 aktualnie najlpeszy bo brak tu niepotrzebnych zapychaczy typu scene ala musical e poprzednim odcinku.
Trochę niepokojące jest to ze zwykły człowiek po zażyciu preparatu V jest na tyle silny że kosi homelandera gdzie zwykli supokwie nie mieli z nim szans. No ale wiadomo jakość trzeba pchać fabułę do przodu i takie "dziury" są następstwem serialu który ma więcej niż jeden sezon hehe

kamillo112

Butcher to nie jest zwykły człowiek :)

kamillo112

Butcher już bez V był cholernie silny, do pewnie dlatego jest teraz w stanie walczyć z Homelanderem

kamillo112

Świetna była reakcja Homelandera, kiedy dostał pierwszy raz laserem :)
Anthony Starr jest przekotem w tej roli, naprawdę dodaje swojemu bohaterowi dużo smaku. To jest zupełnie inna liga niż ten Jensen Ackles, który tylko wypowiada kwestie głosem Batmana.

kamillo112

Tymczasowe V różnie działa na ludzi. Możliwe, że Butcher jest na nie wyjątkowo podatny i ma moce większe niż 99% osób, które je zażyją. No i wciąż nie dorównuje Homelanderowi - gdyby walczył w pojedynkę, to w minutę byłoby po nim. Tylko dzięki pracy zespołowej 3 supów (w tym Soldier Boya, najsilniejszego oprócz Homelandera) mieli jakiekolwiek szanse

ocenił(a) serial na 8
kamillo112

V24 wydobywa po prostu "skrywany potencjał" poszczególnych ludzi w zależności od genów. Billy po prostu ma niemal tak dobry potencjał jak Homelander

ocenił(a) serial na 9
Labret

Możliwe że jednak pójdą drogą komiksu i w ruch pójdzie "zabezpieczenie" Vought-u sądząc po rozmowie przed lustrem

ocenił(a) serial na 9
borsuk96

jakie zabezpieczenie??

ocenił(a) serial na 8
borsuk96

Nie ma mowy o tym, zwłaszcza w tym momencie. Serial ma mieć 5 sezonów a postać Homelandera ciągnie ten serial

ocenił(a) serial na 9
borsuk96

Podwajam pytanie-jakie zabezpieczenie ????

Labret

Homelander to odpowiednik supermana, więc nadal za słaby :)

ocenił(a) serial na 7
maximus_

wydaje sie nieco silniejszy od Supermana, skoro trzech supków nie potrafiło go utrzymać na ziemi przez minutę...

MegaTM

tutaj pominęli super szybkość i latanie, co dziwne, bo w jednym odcinku, jak lądował to aż rozpier... beton

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones